Este puesto ya no está disponible.

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci?

Indefinido
Mlada Boleslav
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Koho hledáme?

Do naší restaurace hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev a rádi se učí nové věci. Nepotřebujete žádnou praxi, je zde totiž super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže.

Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože umíme přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu až 25 900 Kč/měsíc, po zaškolení až 27 500 Kč/měsíc.
  • Další profesní a platový růstu.
  • 10% příplatek za práci o víkendu.
  • 100% příplatek za práci ve svátek.
  • Fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě.
  • 50% slevu na stravování a pití zdarma.
  • Benefit kartu, se kterou získáš slevy ve všech McDonald´s a u našich partnerů.
  • Uvolněnou atmosféru a skvělou partu lidí.
  • Různorodá práce (specialista péče o hosty…).

A to není vše:

Možnost vypracovat se na některou z manažerských pozic má opravdu každý.
Více TI o tom povíme při osobním setkání v restauraci.

Co očekáváme:

  • Dobrou náladu.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Zdvořilé a příjemné vystupování při jednání s hosty i kolegy.
  • Smysl pro týmovou práci.
  • Časovou flexibilitu.
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení

¿Quieres saber más?