Este puesto ya no está disponible.

Hledáme posily do našeho týmu!

Indefinido
Opava
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Koho hledáme?

Máš rád/a výzvy a nejsi spokojen/á s každodenní rutinou?
Zároveň jsi spolehlivý/á a nebojíš se práce? Hledáš zaměstnavatele, který ti vyjde vstříc s pracovní dobou?

Pracovní náplň je každý den jiná a kolektiv zaměstnanců je velmi pestrý. Nevyžadujeme praxi, vše potřebné vás moc rádi naučíme.
Chceš být součástí jednoho z největších světových řetězců v rychlém občerstvení? Pokud jsi odpověděl/a „ano“, tak nás kontaktuj, protože hledáme právě Tebe!

Co nabízíme?

  • měsíční mzda 20.500 - 22.500 Kč
  • zvýšení mzdy po absolvování školení až o 10 Kč/hod.
    1. plat a bonus za věrnost
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
  • pružné plánování směn
  • 50% slevu na stravování
  • benefit karta na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
  • možnost rychlého kariérního postupu
  • dobrou dopravní dostupnost a parkování

Co očekáváme?

  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita
  • smysl pro týmovou práci
  • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost

Co je třeba udělat?

Oslovila Tě naše nabídka? Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit!
Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát nebo se nám rovnou ozvi na e-mail lucie.urbanova@cz.mcd.com.
rest-86

Franšízant

kleiblova-kamila

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?