Este puesto ya no está disponible.

Dlouhodobá brigáda v novém Mekáči! Až za 135 Kč/hod!

Temporal
Benátky nad Jizerou
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Skvělá brigáda i dlouhodobě! Otvíráme nový Mekáč! Přidej se k nám!

Chceš si přivydělat a zároveň se dál věnovat studiu, koníčkům, dětem či jiné povinnosti? Tahle brigáda bude ta pravá! U nás si můžeš směny naplánovat podle svých potřeb.

Co můžeš od této práce čekat?

U nás se nudit nebudeš. Již první den tě naučíme, jak dělat číze, big maca a další sendviče. Na dalších směnách si osvojíš práci na pokladně a načas se také staneš zmrzlinářem. Zkrátka u nás vystřídáš nespočet profesí od příjmu až po výdej objednávek. Když budeš šikovná/ý, brzy můžeš vést i tým kolegů.

Co potřebujeme od tebe?

Chceme jen, abys ses nebál/a komunikovat se zákazníky a kolegy a aby na tebe bylo spolehnutí. Vše ostatní tě postupně naučíme.

Co ti nabízíme?

• Dostaneš nástupní mzdu až 135 Kč/h.
• Když ti práce půjde dobře, brzy povýšíš na pozici s příplatkem 10 Kč/h.
• Na noční směny nabízíme příplatek 20 Kč/h.
• Za skvělou práci nebo vítězství v zaměstnanecké soutěži tě odměníme FlexiPassy.
• Práce pro tebe bude i zábavou. U nás tě čeká uvolněná, neformální atmosféra. Budujeme novou partu a ty můžeš být u toho!
• Staneš se součástí přátelského kolektivu a občas společně něco podnikneme i mimo práci.
• Směny si můžeš naplánovat podle tvých možností. Třeba podle toho, jak ti to jede do práce.
• Zkušenosti od nás se ti budou hodit do jakéhokoliv dalšího zaměstnání.
• Máš možnost si u nás dát stravu s 50% zaměstnaneckou slevou.
• Mzda ti na účet přijde nejpozději 10. den v měsíci.
• Budeš mít benefitní kartu s kupóny do McDonald's v ČR a našim partnerům.

Ozvi se nám a přidej se k nám!

Stačí jen kliknout na tlačítko "Mám zájem", nebo nám rovnou zavolej na číslo 774 921 268.

Franšízant

prajs-zdenek

¿Quieres saber más?