Este puesto ya no está disponible.

Brigáda za 113,-(pro plnoletý 127,-)na hodinu. Ozvi se nám.

Temporal
Rozvadov
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Koho hledáme:

Pokud od brigády očekáváš, že bude dlouhodobá a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým občerstvením a do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí se učit novým věcem. Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 113,-/hod. pro nezletilé
  • mzda 127,-/hod. pro plnoleté
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 25,-
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • odvoz do práce i z práce
  • příplatek za práci o víkendu a za práci ve svátek

Co očekáváme:

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný/á a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé
  • dokončenou ZŠ
  • práci o víkendu
  • směny do 22:00

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo na email katerina.beranova(a)cz.mcd.com a nebo nám rovnou zavolej na číslo 702 153 127.

¿Quieres saber más?