Este puesto ya no está disponible.

Brigáda při škole

Temporal
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Brigáda při škole, jinak to ani nejde :-)

Využij volného času po vyučování a vydělej si na své potřeby v naší restauraci McDonald´s. Aby Ti to lépe šlo, pitný režim u nás je zcela zdarma.

O co jde?

Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže, tak neváhej a pojď k nám. Co tě u nás čeká? Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

  • Nápoje na pracovišti zdarma, 50% sleva na naše výrobky
  • Slevy do všech restaurací McDonald´s a u našich partnerů
  • Fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá
  • Uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co požadujeme?

  • Víkendové směny
  • Chuť učit se novým věcem
  • Výdrž
  • Domluvenou docházku
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 777 002 687

Franšízant

fridrich-michael

¿Quieres saber más?