Este puesto ya no está disponible.

Brigáda McDonald´s Osice

Tiempo parcial
Osice
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Brigáda McDonald´s Osice - přivezeme si Vás !

Nabízíme Vám brigádu na dohodu o provedení práce v restauraci McDonald´s Osice, Dálnice D11, 80,5 km směr Praha, u obce Osice.
Jedná se o stabilní směny dle svozového plánu, vždy ve dnech pátek až neděle.
Svozová místa: PARDUBICE, LÁZNĚ BOHDANEČ.
V restauraci budete připravovat jídlo, objednávat zákazníky, starat se o čistotu a vzhled restaurace.

Požadujeme

  • spolehlivost
  • týmového ducha
  • zájem mít fajn práci na delší dobu

Nabízíme

  • nástupní mzdu 105,- Kč/ h
  • zvýšení mzdy po zaučení
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 15 %
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
  • mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • svozy do práce zdarma
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 702 188 638.

Franšízant

honzik-tomas

¿Quieres saber más?