Marketup

Martin Peška, Head of Project Management & Digital Strategy

​Seznam se s Pešičem

Nedávno mu jeden uchazeč na pohovoru řekl, že na něj působí jako sehraný hokejový tým, kde má každý svou přezdívku. Martinovi říkají Pešič, jeho parta se stará o klienty a řídí jejich digitální aktivity. Práce je někdy náročná, ale nikde jinde není k nalezení tolik lidí, kteří chtějí posouvat svůj obor a být v něm nejlepší. Od Martinova nástupu se z nich stala jedna z největších agentur na českém trhu, drží si ale svou nezávislost. Díky tomu mohou klientům odvádět naprosto transparentně tu nejlepší práci a být pro ně skutečným partnerem.

Práce projekťáka v Marketup je výzva, kterou je třeba občas zlehčit a zpestřit zábavou.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/VpcySOaeLndqVfIloTHxb8icqlhtYT53T3mS2GL_jgU/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzkzMjcvMTU3MzAyLzlkMjBhZDczLWYzYjUtNGJkYi04MjU4LWJlZWJlOWFhZmQxMi5qcGc

Martin Peška, Head of Project Management & Digital Strategy

Kateřina Bóriková, Campaign Specialist

​Seznam se s Káťou

Už při studiu ekonomie na vysoké ji to táhlo k marketingu. Během magistra dostala skvělou příležitost pracovat ve společnosti, kde ji naučili základy PPC. Po půlroční pauze, kdy studovala v zahraničí, se vrátila do online světa a nastoupila do Marketup jako junior. Teď má rozvoj juniorů na starost. Zároveň pečuje i o klienty, v současné době se mezi ty výkonnostní řadí například T-Mobile a Oriflame. Co se týče brandu, tak známé jsou její reklamy na Horalky od Sedity, zmrzlinu Manhattan nebo Window Cleaner od Leifheit.

Posouvat sebe, naše klienty a juniorní kolegy je to, co mě nejvíc naplňuje.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/TSLmDPG70BrEeHdct_2cvKCMA6ZK6FvYa1V6VV7m17c/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzkzMjgvMTU3MzAyL2ZjNzZiNWJlLWZiZmEtNDQzNi1hNWYyLTlkZDI4NjQ3MmJiMi5qcGc

Kateřina Bóriková, Campaign Specialist

Nicola Vavírková, Head of Social & Project Manager

Seznam se s Nicolou

Do Marketup přišla s mnoha zkušenostmi z oblasti influencer marketingu a vedení týmu, zároveň ale minimálními v projektovém řízení a digitálním marketingu. Přijala však výzvu, nastoupila jako projektová manažerka a po roce ji byla svěřena také role team leadera. Připravuje strategické koncepty kampaní a jako Head of Social koordinuje efektivní komunikaci na sociálních sítích. Osobně preferuje Instagram, kde je důležitá grafická podoba příspěvků a můžou tak vytvářet rafinované profily. Například u klienta BILLA rozjeli nekonečný stůl s recepty.

Ráda přijímám nové výzvy a hlavní pro mě je nenudit se.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/hKL-hDfmeGz88xxMFPB-PP5zWAavUuwUzXHQv5V7qO8/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzkzMzAvMTU3MzAyLzhiMTU1YTdhLTNkZTMtNDNiMS04ZWNjLTlmYTA5Yzc2NDNjOC5qcGc

Nicola Vavírková, Head of Social & Project Manager

Sledovat!

O Marketup

Marketup je pražská nezávislá digitální agentura, která se nachází na Andělu. Jejich tým denně pomáhá měnit online marketing významných českých i globálních značek. Ať už se jedná o digitální strategii, výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativu nebo datovou analytiku, vždy přijdou s řešením, které má pro klienta skutečný byznysový dopad. Každý den v Marketup přináší nové výzvy a úspěchy umí pořádně oslavit.

​Koho chtějí?

Někoho, kdo nerad zůstává stát na místě. Někoho, kdo miluje výzvy. Někoho, kdo se do projektu pustí s nadšením a neodradí ho, že tentokrát to nevyšlo (příště už bude vědět, jak na to). Chtějí kolegy-kámoše, kteří ostatním vždycky rádi poradí a pomůžou. Výrazy jako “nuda” a “to nejde” nemají ve slovníku. Hledají někoho, kdo se dokáže kousnout a zabrat, když je potřeba, i když to někdy není lehké. Do práce totiž nechodí od 9 do 5, ale rozjíždí projekty a dotahuje je do konce. Je individualita. Ne individualista.

Co je dobré vědět

Marketup nabízí spoustu svobody, důvěry a také podpory, aby mohli všichni pracovat přesně tak, jak jim vyhovuje. Lidé mají možnost testovat alfa i beta produkty Googlu, Seznamu a Facebooku, a to klidně i jako první na světě. Nejsou korporát. Dopřejí každému školení v oboru i mimo něj. Zaměstnance vystihuje motto “žít” ne “přežít”. A proto plánují teambuildingy, na které budou všichni vzpomínat ještě v domově důchodců. V týmu lze potkat kamarády a kolegy–profíky v jednom.

Vložit profil na své webové stránky