Este puesto ya no está disponible.

Specialista Off-line marketingu

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Formación: Bachillerato

Leo Express
Leo Express

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Lákalo by tě vymýšlet reklamu na vlaky, které brázdí koleje po střední Evropě? Máš raději hmatatelnější marketing než ten na sociálních sítích? Pokud se zajímáš o venkovní reklamu a baví tě řešit marketing napříč celou společností. Napiš!

Co budeš dělat?

  • Připravovat podklady pro naše off-line kampaně a pak je realizovat
  • Řídit zpracovávání media plánu včetně zadávání požadavků na další kolegy (grafici, copywriteři).
  • Přispívat a podílet se na tvorbě našeho palubního časopisu ¨
  • Správa našich zastávek (musíme být vidět 😊)
  • Pohybovat se přímo v terénu, podílet se na instalacích nejen v ČR
  • Graficky zpracovávat (společně s grafikem) a distribuovat jízdní řády
  • Pomáhat kolegům s marketingem a obchodem napříč firmou
  • Vymýšlet nové cesty, jak zaujmout a přilákat cestující mimo internet
  • Komunikovat uvnitř společnosti s různými odděleními (zákaznický servis, Business Development, IT oddělení, PR, provozní oddělení)
  • Podílet se na rozvoji našich služeb i celé firmy

Co můžeš očekávat?

  • 5 týdnů dovolené
  • Celoevropské cestování v síti Leo Express a ve vybraných spojích FlixBus zdarma ve formě kreditu
  • MultiSport karta za zvýhodněných podmínek
  • Slevy a zaměstnanecké výhody obchodních partnerů Leo Express
  • Prostor pro tvou seberealizaci v rámci rozjetého projektu na poli veřejné dopravy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. pojistka na blbost

Requisitos

  • Ideálně zkušenost s in-store marketingem (trade marketingem)
  • Zkušenost s vedením off-line kampaní
  • Nevadí ti práce v terénu
  • Analytické a kreativní myšlení
  • Dobré organizační schopnosti a systematičnost
  • Schopnost vést běžnou konverzaci v angličtině
  • Nebát se výzev
  • A hlavně by ses měl/a orientovat v marketingu a mít čich na obchodní příležitosti

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".