Este puesto ya no está disponible.

Hlavní účetní

Indefinido
Bohumín
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Leo Express
Leo Express

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jsme firma s přátelskou atmosférou, plná pracovitých lidí a odvážných nápadů, které se nebojíme realizovat. Hledáme novou energii, která by rozšířila náš účetní tým. Máme pro vás připravenou židli v Bohumíně.

  • Účetní zastřešení dceřiné společnosti pro CZ/SK
  • Vedení 2 samostatných účetních
  • Komunikace s polskou a německou účetní, komunikace s controllingem
  • Zodpovědnost za správnost účetnictví, komunikace s auditory
  • Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek, zpracování a podávání daňových přiznání
  • Zpracování DPH
  • Zpracování podkladů pro inventarizaci majetku
  • Vedení a účtování pokladny

Co u nás získáš

  • Bezbřehý prostor pro tvé nápady a návrhy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bezva kolektiv pozitivních lidí, se kterými se rozhodně nebudeš nudit
  • Plnou podporu kreativního myšlení a iniciativy
  • Jízdy spoji Leo Express zdarma
  • Práci napříč střední Evropou
  • Multisport kartu
  • A hlavně budování služby, která má smysl!

Requisitos

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenost v oboru účetnictví minimálně 5 let
  • Znalost výkaznictví a konsolidací
  • Samostatnost, důslednost a preciznost
  • Pokročilá znalost MS OFFICE (Word, Excel)
  • Znalost programu Byznys výhodou
  • Výkon práce Bohumín

¿Quieres saber más?