Este puesto ya no está disponible.

Junior konzultant/ka - IT Advisory

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

KPMG
KPMG

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

V IT Advisory radíme našim klientům s IT architekturou, implementací informačních systémů a transformací a optimalizací IT organizací.

Co u nás budete dělat?
  • aktivně využívat své IT znalosti při práci na různorodých projektech pro naše klienty
  • komunikovat s klientem
  • společně s ostatními členy týmu hledat vhodná řešení
  • sbírat, spravovat a řídit business požadavky klientů
  • zpracovávat a analyzovat získané informace, tvořit analytické dokumenty

Co u nás získáš

  • práci na Florenci v nejlepších kancelářích roku 2019
  • 20 000 Kč na sport, cestování a další benefity
  • dalších 30 000 Kč na neziskovku, kterou chcete podpořit
  • 150 hodin jógy a tréninků na terase
  • 50 hodin angličtiny či němčiny s rodilým mluvčím
  • životní a úrazové pojištění
  • odborná i soft-skills školení a profesní certifikace – např. Princ 2

Requisitos

  • ukončené vysokoškolské vzdělání IT zaměření
  • dobré komunikační dovednosti
  • orientaci se v běžných informačních systémech (ERP, CRM. WFM,…)
  • znalost angličtiny
  • myšlení "out of the box"

¿Quieres saber más?