Este puesto ya no está disponible.

Business Analyst - Deals

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

KPMG
KPMG

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do týmu Corporate Finance v oddělení Deal Advisory hledáme na částečný nebo plný úvazek studenta pátého ročníku vysoké školy nebo absolventa. Jako člen tohoto týmu se staneš součástí projektů pro naše lokální i zahraniční klienty. Těm poskytujeme služby především v oblasti fúzí, akvizic, prodejů společností, jejich oceňování, financování a finanční due diligence. Zajímá tě víc? Čti dál.

Co budeš dělat, až nastoupíš?
  • Podílet se zejména na dílčích úkolech v rámci svěřených projektů a zakázek (oblast fúzí a akvizic, oceňování, financování, finanční due diligence), které ti zadá zkušenější kolega/yně z týmu,
  • zpracovávat analýzy trhu, cílových společností a tržních příležitostí,
  • komunikovat s klientem a připravovat materiály v českém i anglickém jazyce,
  • připravovat nabídky a prezentace a účastnit se schůzek,
  • analyzovat finanční informace, připravovat investiční profily, informační memoranda a další materiály z oblasti fúzí a akvizic,
  • setkáš se s technickými aspekty oceňovacích projektů a projektů v oblasti financování a finanční due diligence (business plány, oceňovací modely a modely financování, diskontní sazba, analýza finančních informací) a s přípravou zpráv,
  • postupně ti svěříme náročnější a komplexnější úkoly, neustále se tak budeš učit něco nového a složitějšího.

Co u nás získáš

  • Různorodou práci, kontakty a zkušenosti v prestižním oboru, které ti už nikdo nevezme,
  • zbrusu nové kanceláře s relax zónami a nádhernou terasou s výhledem na celou Prahu,
  • skvělá lokalita – Praha - Karlín na metru B a C (stanice Florenc),
  • přátelskou atmosféru, kterou jsme pověstní,
  • možnost bezplatného systematického vzdělávání a kariérního růstu,
  • účast na našich pravidelných firemních (vánoční večírek, Den Zdraví apod.) a CSR akcích v rámci pracovní doby,
  • 20 000 bodů ročně do Kafeterie benefitů, nadprůměrné finanční ohodnocení;
  • V případě plného úvazku, pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
  • datum nástupu dohodou.

Requisitos

  • Jsi student/ka pátého ročníku a chceš pracovat na částečný úvazek (minimálně tři dny v týdnu) nebo čerstvý absolvent VŠ (magisterské/inženýrské studium) a rád bys pracoval/a na plný úvazek,
  • obor financí či oceňování vítáme, není však podmínkou,
  • potřebujeme, abys uměl/a výborně česky i anglicky,
  • práce s počítačem je pro tebe hračka, především si rozumíš s Excelem a PowerPointem,
  • myslí ti to analyticky a logicky, ale zároveň dokážeš vymyslet kreativní řešení,
  • máš komunikační dovednosti a rád/a pracuješ v týmu,
  • očekáváme zájem o obor podnikových financí (praxe v oblasti fúzí a akvizic, oceňování, finanční due diligence či příbuzném oboru opět vítáme, ale není podmínkou), …a především se chceš dále vzdělávat a pracovat na svém profesním a osobním růstu.

¿Quieres saber más?