Este puesto ya no está disponible.

IT konzultant

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Formación: Ciclo formativo grado medio

KPMG
KPMG

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jakým způsobem by měly firmy správně nastavit své interní IT procesy?

Náš tým radí společnostem, jak například vhodně spravovat své softwarové licence a vyhnout se tak pokutám, jak optimalizovat IT prostředí, reportingové nástroje, nebo společnosti přímo provází transformačními procesy.

Co u nás budete dělat?

  • zpracovávat data, ověřovat nastavení a fungování IT systémů a zjišťovat, jakým způsobem IT systémy podporují business v různých firmách
  • analyzovat licenční dokumenty a smlouvy, připravovat pro zákazníky tzv. Efektivní licenční pozice pro různé SW vendory
  • připravovat pro klienta doporučení pro zlepšení procesů a optimalizaci licencí, které mohou pomoci ušetřit miliony na nákladech
  • mapovat IT procesy a ověřovat jejich soulad s regulatorními požadavky a best practices
  • pracovat se SAM nástroji jako je ILMT, Snow, Flexera, Aspera, MS System Center, MAP Toolkit.

Co je pro nás důležité?

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo IT směru
  • základní znalosti z oblasti IT, systémů a IT infrastruktury
  • perfektní čeština/slovenština a angličtina alespoň na úrovni B2
  • zájem o oblast IT auditu a rozvoj v této oblasti
  • analytické myšlení
  • být otevřený potřebě cestovat - cestování po České republice a zahraničí může tvořit 20% vašeho času

Co získáte v KPMG?

30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)

  • profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace – např. ITIL, PRINCE2
  • možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění
  • možnost částečné práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingy, společné snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí

Nástup po individuální domluvě.
Na vaše reakce odpovídáme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy či nevyžádanou poštou.

¿Quieres saber más?