KPMG SLOVENSKO

KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
  • Rok založenia

    1991
  • Zamestnanci

    354

Najnovšie pracovné ponuky

V tejto chvíli tu nie sú žiadne ponuky, skúste to znova o pár dní!

KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO

Do KPMG som sa vrátil, aby som pomohol vybudovať Risk Consulting úplne nanovo.

Pavol Adamec

Risk Consulting Executive Director

KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO

V roku 2008 som sa pozeral na zoznam audítorských spoločností na Slovensku a KPMG bolo na prvom mieste. Vtedy som si povedal, že chcem pracovať pre najlepších.

Marek Masaryk

Audit Senior Manager

Napriek mnohoročným skúsenostiam sa stále učím nové veci. Každá zákazka je iná, o každom prípade treba uvažovať individuálne.

Ivana Soboličová

Tax Manager

KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO
KPMG SLOVENSKO

Sledujte ich!

Medzinárodné zázemie

Jednu z najväčších výziev našej práce predstavujú klienti z krajín ako Čína, v ktorých je legislatíva úplne odlišná. Sme v každodennom kontakte s KPMG kanceláriami po celom svete, čo nám umožňuje reagovať na potreby klientov v spolupráci s kolegami z iných KPMG pobočiek.

Kvalita a odbornosť

KPMG je globálna sieť firiem, ktorá poskytuje služby v oblasti auditu, daní a poradenstva. KPMG nájdete až v 154 krajinách po celom svete. Na Slovensku pôsobí od roku 1991 s pobočkami v Bratislave a v Košiciach. Za tú dobu získali širokú znalosť lokálneho trhu a medzi klientami si vybudovali povesť dôveryhodného a lojálneho partnera.

Športom k súdržnému tímu

V KPMG radi behávajú a každý rok sa spoločne zúčastňujú rôznych športových podujatí. Najradšej majú štafetové behy, pri ktorých sa vytvorené tímy spoločne usilujú o čo najlepší čas v cieli. Nejde tu však o víťazstvo, ale o zábavu a spoločne strávený čas. Medzi obľúbené podujatie zamestnancov patrí tiež športovo-dobrovoľnícke podujatie Fun Afternoon, kde každým zdolaným kilometrom pomáhajú dobrej veci.

Audit nie je nuda

O audítoroch existuje veľa vtipov narážajúcich na nudnosť ich profesie. V KPMG sa však presvedčíte o opaku. Audit robia vo veľmi rozmanitých firmách, mnohí zamestnanci auditujú jeden týždeň napríklad vo firme, ktorá vyrába topánky a druhý týždeň vo firme, ktorá distribuuje elektrickú energiu. Zažiť a vidieť toľko rozmanitých biznis modelov je obrovský zážitok.

Ich najobľúbenejšie

V KPMG sa veľmi obľúbeným stáva najnovší benefit skrátených piatkov v letných mesiacoch. Spoločnosť poskytuje dni dovolenky navyše, či celofiremné voľno napríklad na strávenie vianočných chvíľ s rodinou. Podporuje čerstvých rodičov finančným príspevkom alebo prepláca zdravotnú starostlivosť. Veľkú pozornosť venuje KPMG tiež vzdelávaniu, ktoré je základom profesionálnej a kvalitnej práce. Ďalšou veľkou výhodou sú externé stáže, ktoré môžu využívať skúsenejší zamestnanci po troch-štyroch rokoch práce. Je im umožnené vycestovať do zahraničnej pobočky, vyskúšať si ako to tam funguje a získať skúsenosti k nezaplateniu.

Where talent meets opportunity

Prečítajte si ďalšie inšpiratívne príbehy kolegov z KPMG www.nasiludia.sk

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku