Este puesto ya no está disponible.

Trainee pro Centrum správy pojistných smluv

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

  • Jsi čerstvým absolventem vysoké školy a přemýšlíš co dál? Jedna z nejúspěšnějších pojišťoven na českém trhu a člen mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group hledá Trainee do svého centra spravujícího pojistné smlouvy pro celou republiku. Nabízíme Ti roční Trainee program, během kterého absolvuješ vzdělávací akce šité na míru, stáže v rámci společnosti i teambuildingy, kde se budeš setkávat s ostatními trainees. Největší část roku budeš pracovat ve "svém" oddělení, kde se o Tebe bude starat zkušený kolega. Po úspěšném absolvování trainee programu Ti pak rádi nabídneme další spolupráci.
  • budeš se podílet na analýzách a revizích stávajících procesů
  • podávat návrhy na zlepšení procesů a nastavovat jejich optimalizaci
  • spolupracovat na tvorbě metodických postupů
  • pracovat na projektech a spolupracovat s projektovými týmy

Co u nás získáš

    • zajímavou a samostatnou práci s možností dalšího profesního rozvoje
    • pracoviště v Modřicích u Brna nebo v Pardubicích
    • flexibilní pracovní dobu
    • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a 1 den na charitativní činnost
    • to nejlepší cestovní pojištění, které platí po celém světě
    • zajištění karty Multisport
    • a spoustu dalších benefitů ...

Requisitos

    • vzdělání v oboru IT, pojišťovnictví, ekonomie
    • analytické uvažování
    • aktivní přístup k řešení úkolů
    • ochotu cestovat a dále se vzdělávat
    • využiješ řidičský průkaz i angličtinu
    • bude se Ti hodit pokročilá znalost MS Office, výhodou je znalost SQL a dalších aplikací

¿Quieres saber más?