Este puesto ya no está disponible.

Specialista péče o klienty a poradce

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

  • Chceš pomáhat klientům a poradcům a zároveň mít peníze i osobní život ?Do našeho týmu ve věkovém rozmezí 19 - 55 let, hledáme posilu pro komunikaci s našimi klienty a poradci, a to prostřednictvím PASIVNÍ infolinky. Říkáme o sobě, že jsme pojišťovna pro život, jaký je. Někdy smutný, někdy veselý, často vrtkavý. Abychom dokázali své klienty proti všem životním vrtochům správně pojistit, musíme životu a lidem rozumět. Proto je kvalita poskytovaného servisu pro nás stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu.

Co tě u nás čeká:

  • telefonická komunikace s klienty a poradci
  • po zapracování ti přibude také e-mailová korespondence klientů a poradců
  • dalším stupněm je podávání informací k již zaregistrovaným škodám, produktům, platbám pojistného a aktualizace zákaznických dat
  • pozice je vhodná i pro absolventy SŠ s maturitou a osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • na nástupním termínu dohodneme
  • OZPPozice je vhodná také pro osoby se zdravotním postižením (OZP): 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Co u nás získáš

    • kromě pravidelného měsíčního příjmu se budeš těšit z pravidelných výkonnostních odměn a motivačních bonusů
    • infolinka má provoz v pracovní dny v čase 8 - 18 hodin
    • bohaté spektrum firemních benefitů: . 5 týdnů odpočinku na dovolené, . zdravotní volno . charity day . stravovací poukázky v hodnotě 95 Kč . příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění do 1.000 Kč . příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění do 3.150 Kč . slevy na našich i partnerských produktech . celoroční cestovní pojištění pro celý svět a mnoho dalších benefitů
    • stálé pracovní místo; nepracuješ u stolu, který je zrovna volný, ale u "toho svého"
    • bezplatná průběžná školení Láká tě to ? Přidej se k nám !
    • na společné budování špičkového klientského centra v pojišťovně
    • budeš spokojený s finančním ohodnocením za odvedenou práci
    • příjemné a moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
    • postaráme se o tvůj odborný i profesní růst
    • dress code u nás není zaveden, a proto se můžeme na pracovištích cítit pohodlně skoro jako doma
    • nebudeme tě nutit mluvit anglicky nebo jiným cizím jazykem
    • Můžeme se nezávazně sejít, dát si kávu nebo čaj, podíváš se na naše pracoviště a probereme možnosti.

Requisitos

    • novinky jsou pro tebe pozitivní změnou
    • jsi optimista s příjemným hlasovým projevem
    • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) je tvým standardem
    • pravopis i mluvená čeština ti nečiní potíže
    • máš trestní bezúhonnost
    • umíš operativně a pozitivně přistupovat ke změnám a novinkám

¿Quieres saber más?