Este puesto ya no está disponible.

Specialist(k)a péče o klienty

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

  • Ty máš talent! My máme skvělou práci!
  • Baví Tě bavit se s lidmi. Jsme parta lidí, kteří jednají férově.
  • Chceš být úspěšný? Naše práce nás baví.
  • Jsi optimista a jdeš si za svým. Jsme profíci a profíka uděláme i z Tebe.

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • péči o stávající klienty, telefonní a mailovou komunikaci s nimi
  • vysvětlení rizik spojených s ukončením pojistné smlouvy
  • návrh možných řešení - odvolání výpovědi, úprava smlouvy
  • konzultaci a výběr těch nejlepších služeb dle individuálních potřeb klientů
  • vytváření a uzavírání nabídek a smluv
  • evidenci požadavků od stávajících klientů a další obchodní aktivity
  • on-line podpora klientů a webu

Co u nás získáš

    • uděláme z Tebe obchodníka a profíka v komunikaci (to se může vždycky hodit)
    • budeš zaměstnancem úspěšné finanční společnosti
    • svou výplatu si ovlivníš sám/a díky zajímavým bonusům k základní mzdě
    • budeš mít k dispozici 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky 95,- Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, motivační soutěže, slevy u našich partnerů
    • pravidelná školení pro Tvůj rozvoj, nehodíme Tě rovnou do vody
    • pracoviště v centru Pardubic s výbornou dostupností MHD
    • kariérní postup na další zajímavé pozice
    • pozice je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením (OZP) nebo pro maminky a tatínky na zkrácený pracovní úvazek, Dohodu o pracovní činnosti
    • nástup možný ihned nebo dohodou

Requisitos

    • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
    • základní uživatelská znalost Outlook, Excel, Word a internet
    • Zkušenosti z call centra, v pojišťovnictví či bankovnictví jsou výhodou, nikoli však podmínkou.
    • rád/a komunikuješ s lidmi a dokážeš si poradit s trochou stresu
    • zvládáš práci na PC, naše systémy nejsou složitější, než tvé internetové bankovnictví
    • perfektně zvládáš český nebo slovenský jazyk
    • máš selský rozum a pozitivní přístup k práci, věci dotahuješ do konce
    • máš chuť naučit se něco nového nebo zdokonalit své dosavadní schopnosti
    • chceš reprezentovat úspěšnou firmu
    • máš v šuplíku alespoň maturitní vysvědčení

¿Quieres saber más?