Este puesto ya no está disponible.

Pojišťovací poradce pro region Benešov

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Nemáte zkušenosti v pojišťovnictví?

Nevadí - naučíme Vás to!

Pokud i Vy hledáte práci, která má smysl, bude Vás bavit a finančně Vás zabezpečí, čtěte dál.

Hledáme nové kolegyně a kolegy do terénu i na přepážku

pro pobočky v Benešově a okolí - Vlašim, Votice, Sázava

Co můžete očekávat?

  • zaměstnanecký pracovní poměr nebo externí spolupráce
  • práce na přepážce nebo v terénu
  • zařazení a formu vykonávané práce si vyberete tak, aby Vám vše vyhovovalo
  • motivující finanční ohodnocení včetně fixní složky a množství benefitů
  • vše Vás zdarma naučíme
  • Vaší činností bude aktivní péče o stávající i nové klienty
  • budete denně komunikovat s klienty
  • práce je vhodná i pro studenty a absolventy

Těšíme se na Vás, pokud máte:

  • minimálně maturitu
  • zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce
  • chuť reprezentovat úspěšnou firmu
  • pozitivní přístup k životu, práci, lidem, telefonování
  • praxi v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví či obchodě - není však podmínkou, ale výhodou

Dejte nám o sobě vědět, pošlete životopis!

Přečíst si inzerát je málo. Více Vám řekneme při osobním pohovoru, při kterém se můžete na cokoliv zeptat. Teprve pak řekněte, jak se Vám nabízená pozice líbí a jestli ji chcete přijmout.

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?