Este puesto ya no está disponible.

Obchodník - finanční produkty

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Posilujeme naše stávající obchodní týmy o nové členy! Hledáme motivované, ambiciózní obchodníky, kterým je blízký finanční obchodní segment.

Máte obchodní myšlení, proklientský aktivní přístup, pozitivní osobnost a výborné komunikační dovednosti?
Nejste kancelářský typ a máte raději práci v terénu?
Rádi byste si určovali svoji vlastní pracovní dobu?
Tak hledáme právě Vás.

V této roli budete primárně zodpovědní za komunikaci s novými nebo stávajícími klienty a jejich aktivní podporu a péči o ně, budete poskytovat poradenství, navrhovat a prezentovat nejoptimálnější řešení na základě potřeb klienta.

Očekáváme

  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • obchodní nadání a orientaci na výsledky
  • příjemné vystupování
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • bezúhonnost

Uvítáme, ale není podmínkou:

  • praxi v prodeji finančních produktů
  • zkušenost se sjednáváním spotřebitelských úvěrů

Co Vám nabízíme

  • smlouvu o výhradním zastoupení
  • motivující odměny
  • osobní a profesní rozvoj, skvělou adaptaci a zaškolení
  • naučíme vás, jak jednat s klienty a jak jim pomoci zajistit to, na čem jim záleží
  • práci v moderním prostředí
  • a hlavně skvělý kolektiv a partu lidí

Benefits

  • Provize z prodeje
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?