Este puesto ya no está disponible.

Marketingový specialista (m/ž)

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Vítáme moderní přístupy a technologie, které skvěle zapadnout do naší preference být srozumitelní a nabízet jednoduchá, ale efektivní řešení. Pokud i ty hledáš na jedné straně řád s jasnými pravidly velké firmy a zároveň se nebojíš experimentovat a popustit uzdu své fantazii, moc rádi tě přivítáme v našem týmu marketingové komunikace. Aktuálně hledáme nadšeného, schopného a samostatného člověka na pozici: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA.

Jaká bude oblast tvé odpovědnosti?

  • Budeš primárně zodpovědný/á za reklamní předměty, které dělají radost našim klientům, obchodním partnerům i zaměstnancům. Tvým úkolem bude vybrat takové, které se na skladě dlouho neohřejí. K tomu ti pomůže náš e-shop s reklamními předměty, který budeš spravovat a rozvíjet tak, aby měl co nejvíce uživatelů, kteří tam vždy najdou, co potřebují. Budeš tedy všechno vyhodnocovat a přicházet s novými řešeními. K tomu ti zároveň pomohou externí partneři, pro které budeš v této oblasti styčným důstojníkem. Pracovat budeš také na udržení a rozvoji dobrých vtahů s domácími hráči.
  • Druhou oblastí je pomoc při správě a rozvoji našich obchodních míst (poboček), kde budeš garantem za správné interní a externí značení, které odpovídá našemu design/brand manuálu. Zároveň se postaráš o marketingové materiály pro zviditelnění a propagaci.
  • Čím dál tím více pomáháme kolegům z regionů najít k nám do Kooperativy správné lidi, proto se část tvé práce bude týkat i přípravy a realizace náborových kampaní.

Co od tebe očekáváme?

  • Přehled o trendech v online prostředí, designu, komunikaci a reklamě.
  • Schopnost hledat nová řešení a přemýšlet nad využíváním moderních technologií.
  • Inteligentní, vyzrálý přístup s tvůrčím a hravým duchem.
  • Skvělý time management a schopnost samostatně fungovat, prioritizovat a organizovat (např. poptávková řízení) – někdy se to sejde a je u nás frmol, tak ať to máš všechno pod palcem.
  • Pohodovou, přátelskou povahu, která umí pracovat samostatně a zároveň si dokáže poradit s okolím.
  • Zkušenosti se správou a rozvojem e-shopu, tvorbou marketingových materiálů, HR marketingem a zodpovědnost za reklamní předměty výhodou.
  • Znalost trhu s pojištěním není podmínku, jsme připraveni ti pomoci s tím, abys do tajů pojišťovnictví co nejdříve pronikl/a.
  • Spíše než konkrétní vzdělání, je důležitá kvalitní praxe, pozitivní energie a chuť dotahovat věci do konce.

Co ti nabídneme?

  • Budeš pracovat pro jednoho z největších hráčů na českém pojišťovacím trhu a mít tak možnost vyzkoušet si VELKÉ věci (např. realizace designových kolekcí ve spolupráci se známými návrháři či designéry a jejich propagace).
  • Dělat zajímavou, smysluplnou práci tak, aby tebe i lidi okolo bavila.
  • Příležitost experimentovat s moderními nástroji komunikace.
  • Možnost prosadit svou vizi.
  • Osobní i profesní rozvoj => pracujeme v týmu, o věcech se vzájemně radíme, sdílíme informace a budeš tak mít možnost poznat i další části komunikačního mixu.
  • Lidský a otevřený kolektiv => máme rádi srandu. Když to jde, rádi se dobrovolně tmelíme a vypouštíme páru.
  • Moderní prostředí a výhody plynoucí ze zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group:
    o Systém Cafeterie umožňující vybrat si zážitky, akce nebo produkty
    o Možnost účastnit se odborných školení a jazykových kurzů
    o Flexibilní pracovní doba, možnost občasného home office
    o Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma
    o 25 dnů dovolené, 3 freedays, 1 charity day, 1 careday
    o Stravenky v hodnotě 110 Kč, nadstandardní zdravotní péče aj.

Pokud jsme tě zaujali, pošli svůj životopis a přilož prezentaci své nejlepší práce (v jakékoliv podobě/ formě). Těšíme se!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

¿Quieres saber más?