Este puesto ya no está disponible.

Likvidátor pojistných událostí

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Kooperativa
Kooperativa

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

  • Likvidace pojistných událostí z odpovědnostního pojištění, tj.
  • posouzení rozsahu sjednaného pojištění
  • posouzení oprávněnosti nároku na plnění z pojistné smlouvy
  • stanovení výše újmy, pojistného plnění
  • zdůvodnění způsobu vyřízení
  • komunikace s klienty (pomoc při řešení událostí telefonicky, e-mailem)
  • vyřizování případných odvolání

Doplňující informace
  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) 2.1., 3.1., 4.1., 5, 6, 7, 8, 9, 10

Co u nás získáš

    • odpovídající mzdové ohodnocení
    • nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 3 dny placeného volna na překlenutí nemoci, příspěvek na stravování, životní a úrazové pojištění zdarma, celoroční cestovní pojištění zdarma, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění a spousta dalších benefitů)
    • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Requisitos

    • SŠ/VŠ vzdělání (právní nebo technické zaměření výhodou, ne však podmínkou)
    • základní orientace v právních předpisech (Občanský zákoník, Nový občanský zákoník)
    • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
    • znalost AJ výhodou
    • uživatelská znalost práce na PC
    • časová flexibilita

¿Quieres saber más?