Este puesto ya no está disponible.

Analytik (ž/m) - Nákup (BI)

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Formación: Bachillerato

Kaufland Česká republika

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jsi profík v oboru a chceš uplatnit svoje zkušenosti? Pracuj pro lídra na trhu s potravinami a objev široké možnosti uplatnění přesně podle tvojí volby.

Co tě u nás bude bavit

  • Hledání souvislostí v číslech
  • Analýzy sortimentu a hledání potenciálu ke zlepšení
  • Sledování chování konkurence na lokálním trhu
  • Rozmanitá spolupráce především s nákupem, právním odd., prodejnami, marketingem a dalšími
  • Při podpoře obchodních rozhodnutí a strategií budeš aplikovat získaná data
  • Vedení vlastních úkolů a samostatná prioritizace

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Budeš mít reálnou možnost profesně růst

Requisitos

Jak si tě představujeme

  • Máš SŠ/VŠ (ekonomického zaměření)
  • Jsi analytický typ, který dokáže číst mezi řádky
  • Bez problémů budeš komunikovat se zahraničními kolegy v němčině nebo angličtině
  • Mezi tvé silné stránky patří komunikace, pečlivost a ochota učit se novým věcem
  • Přátelíš se s balíčkem Microsoft Office
  • Máš základy SQL a chceš je rozvíjet
  • Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Kontaktní osoba:

Iveta Müller

¿Quieres saber más?