Este puesto ya no está disponible.

Project Manager pro Marketingový výzkum

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 31 de enero de 2021
Teletrabajo ocasional
Formación: Bachillerato más un año de estudios superiores

Ipsos
Ipsos

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Project Manager - Marketingový výzkum

Co budete dělat?

  • nejprve vás bude čekat práce na již běžících projektech, abyste pochopili co, jak a proč děláme a co od nás naši klienti očekávají;
  • dále vás bude čekat příprava dotazníků, analýza dat v grafech a vizualizace výsledků. Bez smyslu pro souvislosti se tady neobejdete;
  • zapojíte se do komunikace projektového týmu;
  • budete kontrolovat dodržování termínů a výstupů z jednotlivých fází projektu;
  • budete se podílet na přípravě závěrečných zpráv pro klienty;
  • povedete vlastní projekty - od přípravy nabídky až po prezentaci výstupů u klienta.

Co Vám nabízíme?

  • práci na HPP či IČO v největší výzkumné agentuře v ČR;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty;
  • know how jedné z největších agentur, práci s využitím nástrojů a best-in-class metodologií vyvinutých v Ipsosu;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karta, volno na Vánoce, příležitostný home office, sick days, školení a kurzy, káva, čaj zdarma k dispozici, výhodné mobilní tarify);
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům);
  • možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce.

Requisitos

Co očekáváme?

  • vysokoškolské vzdělání (sociologické, marketingové obory výhodou);
  • 1-2 roky praxe v marketingovém výzkumu nebo marketingu výhodou;
  • pokročilá znalost anglického jazyka (min. B2, slovem i písmem);
  • výborná znalost českého jazyka;
  • logické myšlení, orientace v datech a schopnost jejich interpretace;
  • pečlivost, organizační a komunikační schopnosti;
  • aktivní, pozitivní a konstruktivní přístup k řešení problémů;
  • uživatelská znalost balíčku MS Office (zejména Excel a PowerPoint);
  • přirozená zvídavost.

¿Quieres saber más?