Este puesto ya no está disponible.

Tester SW - junior

Tiempo parcial
Brno
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Formación: Bachillerato más un año de estudios superiores

ICZ
ICZ

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co vás čeká:

  • Hledání chyb v aplikacích pro zdravotnická zařízení manuálním testováním
  • Příprava testovacích dat
  • Tvorba testovací dokumentace
  • Reportování nalezených chyb a ověřování jejich oprav
  • Při předpokladech možnost zapojení do vývoje automatizovaných testů a dalších testovacích aktivit

Co vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci formou DPP/DPČ a odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost uplatnit své myšlenky a nápady
  • Zajímavou a zodpovědnou práci pro stabilní a silnou společnost
  • Získání zkušeností s malými i velkými projekty
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci s odborníky v oboru

Requisitos

  • Možnost a zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Flexibilita - minimálně 3x týdně, ideálně pak každý den, vše záleží na vzájemné domluvě
  • Student ideálně VŠ v oborech IT, příp. zdravotnictví s pozitivním vztahem k IT
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Smysl pro detail i analytické myšlení
  • Orientace v testování, resp. v procesu vývoje SW výhodou

¿Quieres saber más?