Este puesto ya no está disponible.

.NET Programátor (backend)

Temporal
Prague
Salario: No especificado
Teletrabajo ocasional
Experiencia: > 2 años
Formación: Bachillerato

ICZ
ICZ

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Čeká tě u nás:

  • Vývoj a rozšiřování funkčnosti aplikačního serveru logistického systému
  • Implementace nových požadavků zákazníků
  • Vývoj aplikační i business logiky
  • Refaktorace starších modulů systému

Requisitos

Co my čekáme od Tebe:

  • Komerční praxi alespoň 2 roky v oblasti vývoje softwaru
  • Dobrou znalost C#/.NET 4.6+ a návrhových vzorů
  • Dobrou znalost webových služeb (WCF, REST)
  • Znalost databáze MS SQL alespoň na úrovni schopnosti napsat trigger či proceduru, nebo optimalizovat SQL dotaz
  • Alespoň základní znalost Entity Frameworku
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za svěřené úkoly a jejich dotahování do konce
  • Čistý, přehledný a snadno udržovatelný kód
  • Bezproblémovou češtinu nebo slovenštinu, angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
  • Chuť a ochotu nadále rozvíjet své profesní znalosti a dovednosti

¿Quieres saber más?