Este puesto ya no está disponible.

IT konzultant pro nemocniční IS

Indefinido
Brno
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Experiencia: > 1 año
Formación: Bachillerato

ICZ
ICZ

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Staňte se součástí týmu jedné z předních českých IT společností a jako IT konzultant pro nemocniční informační systémy s námi posuňte technologické hranice v oblasti zdravotnictví. Máme za sebou zajímavé projekty, které pomáhají v systematizaci a archivaci lékařské dokumentace, nebo rozvíjet nemocniční informační systémy napříč celou Českou republikou.

Co budete dělat:

  • Poskytovat zákazníkům post-implementační a konzultační podporu při nasazení klinického IS (analýza, návrhu modulů/úprav klinického informačního systému, školení, implementační podpora, testování SW, tvorba dokumentů)
  • Mapovat a analyzovat stávající klinické procesy a postupy zákazníka (nemocnice)
  • Navrhovat nasazení produktu do prostředí zákazníka (návrh konfigurace klinického informačního systému KIS, pracovních postupů, úpravy směrnic)
  • Poskytovat průběžnou podporu zákazníkovi (zdravotního a lékařského personálu)
  • Zajišťovat školení a podporu předprodejních aktivit

Co Vám nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost HomeOffice
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenkový paušál, MultiSport karta penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Smysluplnou práci s jasně viditelnými výsledky v reálném provozu našich zákazníků, žádné kódování „do šuplíku“
  • Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Zázemí stabilní firmy s dlouholetou působností na českém trhu
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře (dobře dostupné MHD či autem)
  • Relax zónu s kulečníkem

Requisitos

Co od Vás očekáváme:

  • Dlouhodobou zkušenost s nasazováním Nemocničního IS v nemocnicích
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti se zaváděním IS ve zdravotnickém zařízení
  • Znalost práce v MS Office na vysoké úrovni
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Analytické myšlení
  • Spolehlivost, flexibilitu, smysl pro týmovou práci
  • Samostatnost a zodpovědnost

Místo výkonu práce:

  • Brno

Výhodou:

  • Praxe na pozici vedoucího konzultanta implementace NIS ve zdravotnických zařízeních

¿Quieres saber más?