Hello bank!

Hello bank!

IT OPERÁTOR - helpdesk v Praze

  • Indefinido
  • Praha

La empresa

Hello bank!

Hello bank!

    La oferta

    • Praha

    ¡El puesto ya ha sido cubierto!

    Hello bank! je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Obchodní značka Hello bank! se vyvinula z úvěrové společnosti Cetelem, a to především díky poptávce zákazníků po moderních bankovních službách. Do jejího portfolia patří běžné a spořicí účty, spotřebitelské úvěry, osobní půjčky, kreditní karty a pojištění k úvěrům. Má pobočky v Praze, Ostravě a Brně a klientům je k dispozici i díky široké partnerské síti s 1800 prodejními místy.

    Hello bank! si zakládá na moderním přístupu k zákazníkům a od toho se odvíjejí i firemní hodnoty – Smart (digitální technologie), Safe (zodpovědné financování), Human (zákaznicky orientovaný přístup), Simple (jednoduchost a dostupnost řešení).

    Je to banka, která myslí na lidi. A to i v rámci svých CSR aktivit, které se týkají 4 oblastí – finanční gramotnost, ekologie, charita a spokojenost zaměstnanců. Podporuje například Rekola, Do práce na kole, Wannado, a stojí za projektem Bankéři jdou do škol, kdy zástupci banky učí studenty základních a středních škol finanční gramotnosti.

    Popis pozice

    Hello! Možná jste se setkali s názorem, že pracovat v bance je nuda. U nás v Hello bank! se snažíme dělat vše pro to, abyste se sem každý den těšili - nejen na zajímavou náplň práce a možnost kariérního rozvoje, ale i na pohodový kolektiv, hodné šéfy a škálu firemních benefitů.

    Zkusíte to s námi jako IT operátor?

    Co Vás čeká:

    • Interní a externí hotline – první úroveň podpory
    • Zpracovávání ticketů v servisdeskových systémech
    • Správa a znalost aplikací z pohledu první úrovně podpory
    • Monitoring systému a kontroly logů
    • Práce s daty
    • Analýza a řešení incidentů
    • Správa hardwaru

    Co očekáváme my:

    • SŠ vzdělání s maturitou
    • Přístup orientovaný na uživatele
    • Znalost AJ - min. úroveň středně pokročilý
    • Praxe na pozici v oblasti IT a na Service desku
    • Přehled ve výpočetní technice a bankovní terminologii
    • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
    • Komunikativnost, zodpovědnost, proaktivita
    • Odolnost vůči stresu
    • Výhodou psaní všemi deseti
    • Výhodou analytické myšlení a preciznost

    A na co se těšit:

    • Zajímavá perspektivní práce s možností dalšího profesního rozvoje
    • Podpora vašeho vzdělávání a seberealizace
    • Pohodový kolektiv a řada společných firemních akcí
    • Příjemné pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
    • Zázemí mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas
    • 20 dnů dovolené + 10 relax days pro pořádný odpočinek
    • Stravenky v hodnotě 100 Kč, ze které vám hradíme 74 Kč
    • Příspěvek na penzijní připojištění až 2000 Kč měsíčně
    • Plně hrazené životní pojištění
    • Příspěvek na volnočasové aktivity, protože nejen prací je člověk živ
      a řadu dalších firemních benefitů, které si užijete (všechny je najdete ještě o kousek níže)

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Příspěvek na dovolenou
    • Mobilní telefon
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Kafetérie
    • Občerstvení na pracovišti
    • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
    • Firemní akce
    • Añadir a favoritos
    • Compartir en Twitter
    • Compartir en Facebook
    • Compartir en LinkedIn