Este puesto ya no está disponible.

UX/UI DESIGNER

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Kdo jsme?

  • Děláme UX/UI design v Generali České pojišťovně.
  • „Digitalizace“ a „zlepšování uživatelské zkušenosti“ v obrovské pojišťovně s téměř 200letou historií nám dává skoro nevyčerpatelný prostor se profesně realizovat.
  • Máme prostor dělat UX "opravdu pořádně", včetně researche a user testingu.

Na čem pracujeme a co nás na tom baví?

  • Vyvíjíme vlastní FE/BE framework, který denně využívají desítky vývojářů z ČR i zahraničí pro aplikace určené zaměstnancům, obchodníkům i klientům. Je skvělé, že naše práce má takový dosah.
  • Stereoptyp u nás nenajdeš. Projekty, na kterých pracujeme, jsou každý jiný. Od malých aplikací, např. cestovní pojištění, povinné a havarijní pojištění, kde si mohou klienti sjednat pojištění sami online, po velké aplikace pro stovky obchodníků, např. pojištění stavby a majetku, aplikace pro práci s klientem nebo pojištění malých a středních podniků.
  • Pracujeme na klíčových inovačních business projektech a pomáháme pojišťovně udržet prvenství na trhu a udávat další směr. Neustále je co zlepšovat a naše přidaná hodnota je vidět na každém kroku.
  • I když jsme korporát, náš šéf podporuje ulítlé nápady a nová řešení a daří se mu je prosazovat.

Hledáme parťáka/ parťačku a experta, který

  • je skutečný UX/UI designer a má už v portfoliu pár slušných počinů,
  • umí se dívat očima uživatele a ví, že výsledky jeho práce nemají být jen krásné, ale i praktické a funkční,
  • nebojí se navrhnout něco úplně nového, a přitom má respekt k tomu, co funguje z dřívějška,
  • domýšlí všechny varianty a uvědomuje si souvislosti,
  • dokáže říct programátorům, co potřebuje, tak, aby to ideálně na první pokus pochopili,
  • baví ho celý proces „sběr potřeb klienta – analýza – vývoj - tvorba prototypů – testování – ladění funkčnosti – finalizace vzhledu - nasazení – zpětná vazba“,
  • pracuje ideálně se Sketch, Figma, Invision, Hotjar, Google Analytics, ale jsme otevřeni jakýmkoli jiným technologiím, na které je zvyklý/á.

Jsi to ty?

  • Jsme otevřeni různým formám spolupráce.
  • Jestli se ti zdá, že potřebujeme právě tebe, pošli aspoň stručné CV a ukázku svého portfolia vč. Case studies.
  • Pokud si nejsi jistý/á, ozvi se a probereme, co tě bude zajímat.
  • Rádi tě poznáme.

Víťa, Andrej, Maroš

¿Quieres saber más?