Este puesto ya no está disponible.

Likvidátor/ka úrazového a nemocenského pojištění

Indefinido
Brno
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do týmu likvidace úrazového pojištění hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Likvidátor/ka.

Pracovní náplň:

  • Samostatné posouzení nároku a zpracování pojistných událostí z úrazového a nemocenského pojištění
  • Analýza podkladů od klientů a lékařů
  • Telefonická a písemná komunikace s klienty k pojistným událostem a s posudkovými lékaři
  • Práce na PC a v interních systémech
  • Nejedná se o prodej nebo nabídku pojištění

Co na této pozici očekáváme od vhodného kandidáta?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (zdravotnické vzdělání výhodou)
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Proklientský přístup k práci
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost každodenní práce na PC
  • Ochota učit se nové věci a zájem se dále vzdělávat

Co vám za to nabízíme?

  • Možnost spolupráce s největší pojišťovací společností v ČR a zázemí mezinárodní skupiny Generali
  • Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu a bohatými možnostmi rozvoje
  • Práci v příjemném kolektivu a v moderním klimatizovaném prostředí, možnost kombinace práce z domova a z kanceláře
  • Pozici vhodnou i pro absolventy bez praxe z pojišťovnictví
  • Rozsáhlé zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dalších 5 dnů volna navíc na zdravotní nebo osobní účely, příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu, příspěvek do Cafeterie ve výši 12 000 Kč/rok, příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření, slevy na naše produkty i u našich partnerů, sportovní a kulturní akce a mnoho dalšího…)

Doplňující informace

  • Pracoviště: Brno – Královo Pole
  • Nástup: dohodou (říjen/listopad 2021)

Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se – rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru. Následně si u pohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.
Těšíme se na Vámi zaslaný životopis v českém jazyce.

¿Quieres saber más?