Este puesto ya no está disponible.

Likvidátor/ka - pojištění čelních skel

Indefinido
Brno
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do týmu likvidace pojištění hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Likvidátor/ka – pojištění čelních skel.

Pracovní náplň

  • Komplexní zpracovávání pojistných událostí na motorových vozidlech – specializace čelní skla
  • Telefonická registrace pojistných událostí
  • Zodpovědnost za výpočet a výplatu škod
  • Správa agendy spisů
  • Zajišťování a zpracování souvisejících dokumentů
  • Telefonická a emailová komunikace s klienty, makléři a dalšími účastníky likvidačního řízení
  • Práce v kanceláři, NIKOLI v terénu

Co na této pozici očekáváme od vhodného kandidáta?

  • SŠ/odborné vzdělání s maturitou (zaměření na motorová vozidla výhodou)
  • Znalost konstrukce a techniky automobilů velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Časová flexibilita, přizpůsobivost, ochota učit se nové věci
  • Týmová práce, ale i samostatnost a důslednost

Co vám za to nabízíme?

  • Fixní plat + bonusové ohodnocení dle výkonu
  • Práci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek, vhodnou i pro absolventy bez praxe z pojišťovnictví
  • Práci v příjemném kolektivu a v moderním klimatizovaném prostředí, možnost kombinace práce z domova a z kanceláře
  • Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu, bohaté možnosti rozvoje díky mezinárodnímu zázemí Skupiny Generali
  • Rozsáhlé zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dalších 5 dnů volna navíc na zdravotní nebo osobní účely, příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu, příspěvek do Cafeterie ve výši 12 000 Kč/rok, příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření, slevy na naše produkty i u našich partnerů, sportovní a kulturní akce a mnoho dalšího…)

Doplňující informace

  • Pracoviště: Brno – Královo Pole
  • Nástup: 1. 10. 2021 /dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.
detail-4

¿Quieres saber más?