Este puesto ya no está disponible.

Analytik/Programátor obchodních procesů

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Generali Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici ANALYTIK/PROGRAMÁTOR OBCHODNÍCH PROCESŮ.

Koho hledáme?

  • Nového kolegu, pro kterého je analýza a programování koníčkem
  • Zájemce o různorodou práci
  • Pozice je vhodná pro šikovné absolventy i bez praxe

Co bude obsahem Vaší práce?

  • Monitoring a analýza obchodní činnosti a procesů v rámci obchodní služby
  • Spolupráce při tvorbě metodik a jejich aktualizací
  • Spolupráce na projektech mezi servisními a obchodními útvary v rámci Generali České pojišťovny
  • Příprava a zpracování reportů a analýz
  • Metodický dohled nad rozvojem svěřených aplikací včetně podpory
  • Analýzu zadání změn aplikací včetně komunikace se zadavateli a dodavateli,
  • Reporting zpracovaných údajů a interpretace analýz (dle operativních potřeb vedení útvaru)
  • Tvorba potřebné dokumentace, testování změn

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ – technické či ekonomické zaměření, vhodné i pro VŠ nebo čerstvé absolventy
  • Velmi dobrou znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, Access)
  • Zkušenost s programováním VBA, SQL velkou výhodou
  • Dobré komunikační, analytické, koncepční, vyjednávací a přesvědčovací schopnosti
  • Akční, živá osobnost, ale současně hodně precizní práce

Co Vám naopak můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci v profesionálním a přátelském týmu
  • Možnost kariérního růstu v prostředí skupiny Generali
  • 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna
  • Benefitní systém Cafeterie a s ním 12 000 Kč/os/rok
  • Spoustu dalších benefitů jako jsou např. příspěvek na stravné do mzdy, Multisport karta, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty pojišťovny a partnerů…

Doplňující informace:

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: Ihned, případně dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

¿Quieres saber más?