Este puesto ya no está disponible.

Asistent/ka Back Office

Indefinido
Budweis
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 30 de enero de 2023
Teletrabajo ocasional

FIXED.zone
FIXED.zone

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Koho hledáme?

V administrativě jsi jako ryba ve vodě, máš již zkušenosti s prací s interními informačními systémy, nebo ti nedělá problém se s programy rychle učit? Dokážeš si dobře zorganizovat čas a nastavit priority? Chceš být součástí skvělého týmu, na který se můžeš spolehnout a zároveň mít možnost občas pracovat z pohodlí domova? Právě pro tebe tu teď máme připravenou židli.

Co bude tvou náplní práce?

  • Administrativní činnost
  • Práce s interním informačním systémem

    • Objednávky, dodací listy, faktury, skladové přesuny, vratky, registrace nových zákazníků
  • Komunikace s externím skladem a dopravci
  • Spolupráce s obchodním, produktovým a exportním oddělením
  • Komunikace s dodavateli (v AJ, zpravidla písemná) i zákazníky (v CZ – slovem i písmem)

Requisitos

Jaká jsou naše očekávání?

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • Znalost anglického jazyka - pro komunikaci s obchodními partnery

  • Aktivní znalost MS Office a práce na PC

  • Organizační a komunikační schopnosti

  • Pečlivost, samostatnost, odpovědnost

  • Pozitivní přístup

Zkušenosti na obdobné pozici se ti u nás rozhodně neztratí, i když děláme věci trochu jinak.

Co ti naoplátku nabídneme?

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Veškeré vybavení, které budeš pro práci potřebovat - notebook i pro vlastní účely

  • Příspěvek na stravování v podobě paušálu

  • Sick days bez omezení

  • Možnost vlastního rozvoje v podobě kurzů a to částečně i na soft skills, které se přímo netýkají pracovní náplně

  • Přátelské prostředí, kde se navzájem podporujeme

  • Kanceláře v širším centru Českých Budějovic, hned za rohem od IGY centra

Pracujeme zpravidla od 8:00 do 16:30, 1-2x týdně od 9:00 – 17:00, po zapracování možnost práce na homeoffice.

Chceme tě co nejdříve, případně podle dohody v co nejbližším termínu.

¿Quieres saber más?