Este puesto ya no está disponible.

Client Support Specialist

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Epico
Epico

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

O nabízené pozici:

Hledáme mladého a energického parťáka, který rád komunikuje se zákazníky. Tvojí denní náplní bude práce v interním systému K2 ( zadávání objednávek, fakturace, administrativa). Budeš support pro našeho Key Account Managera, který má na starosti VIP zákazníky jako například O2. Takže smysl pro detail, skvělá komunikace a láska k Excelu by ti neměla chybět. Nemáš v tomto oboru zkušenosti? Nevadí, napiš nám a my tě rádi vše naučíme. S námi v tom nebudeš sám/a :)

Co budeš mít na práci?

  • Komunikaci s velkoobchodními klienty
  • Zalistování nových produktů
  • Návrhy týdenních objednávek
  • Hlídání skladových zásob
  • Pravidelný reporting
  • Komunikace se skladem (ohledně detailu expedic atd.)
  • Fakturace expedovaného zboží na denní bázi

Requisitos

Co od Tebe očekáváme?

  • Smysl pro detail
  • Prozákaznický přístup
  • Základní funkce Excelu
  • Organizační schopnosti
  • Angličtina je pro tebe výhodou

Co nabízíme?

  • Moderní kancelář v Praze s pohodlným vybavením
  • My, tedy přátelský a mladý kolektiv
  • Využití HO 4x do měsíce
  • Notebook, který můžeš v klidu používat pro osobní účely
  • Třináctý plat a další bonusy dle obratu
  • Roční navýšení platu o % nárůst inflace
  • Budget na firemní produkty
  • Multisport karta
  • Firemní tarif
  • Výuka angličtiny na pracovišti (v pracovní době)
  • Zdravé a fresh občerstvení každý den

Proceso de selección

Nejdřív nám dej o sobě vědět
Napiš nám proč se k nám chceš přidat a co můžeš nabídnout?

Vyplň nám dotazník
Kolegyně ti pošle dotazník, který potřebujeme do tří dnů poslat zpět. Neboj se a klidně buď kreativní a hlavně svůj/svoje.

Potkáme se po telefonu
Budu chtít vědět pár základních údajů. Řeknu ti více o pozici a budeš mít prostor se zeptat na to co tě zajímá.

Potkáme se u dobré kávy u nás na Andělu
Uvidíme se osobně a případně se potkáš s budoucím nadřízeným.

Čeká tě den na “zkoušku”
Nejedná se o celý den, ale o 2-4 hodiny. Je pro nás důležité, aby si tým sedl jak po pracovní stránce, tak i po té lidské. Také si vyzkoušíš náš open space a zjistíš jestli je ti tu s námi dobře. V neposlední řadě tě čeká pár úkolů.

Finální rozhodnutí
Když už máme předešlé kroky za sebou, tak víme jestli to bude dlouhodobě klapat nebo ne 😊

¿Quieres saber más?