Systémový architekt
E.ON

E.ON

  • Indefinido
  • Brno, 602 00
  • Formación: Diplomatura
  • Experiencia: > 5 años

La empresa

E.ON

E.ON

  • Energía
  • > 2000 empleados

La oferta

Poznáte je?

Jsme jedním z největších energetických koncernů u nás i ve světě. Centrálu máme v Německu, ale najdete nás už v 15 zemích Evropy, včetně České republiky. Zakládáme si na tom, že naše energie můžou šetřit peníze i přírodu a čím dál víc využíváme obnovitelné zdroje.

E.ON
Chcete se dozvědět více o E.ON?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Tvořit designy/architektury telekomunikačních a IT systémů.
  • Hledat optimálního řešení mezi business potřebami a technologickými omezeními.
  • Sledovat technologické vývoje v oblasti telekomunikačních a IT služeb s cílem návrhu řešení.
  • Definovat strategie ICT architektury.
  • Pracovat na detailní technické architektuře.

Proč je fajn pracovat v EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?

  • Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba tel. 602 227 220

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • jste absolvent vysoké školy technického směru (elektrotechnika a/či IT).
  • máte pracovní zkušenosti v oblasti IT/telekomunikací minimálně 5, optimálně 10 let
  • máte pracovní zkušenosti v oblasti energetiky.
  • orientujete se v oblastech telekomunikačních a IT technologií (např. termíny SDH, Ethernet, VPN, LAN, WAN, VPLS, EVPN, OSFP, IS-IS, BGP, MPLS, SNMP, Ansible, RIPE NCC, LIR, VoIP, SIP, virtualizační technologie – VMWare, Hyper-V, KVM, správa operačních systémů Win, Linux by Vám neměly být cizí).
  • disponujete obecnou znalostí Zákona o Kybernetické Bezpečnosti a souvisejících předpisů, praktická zkušenost s implementací požadavků Zákona o Kybernetické Bezpečnosti a souvisejících předpisů v prostředí společnosti spravující a/či provozující kritickou informační infrastrukturu výhodou.
  • jste připraven(a) spolupracovat na zadávacích dokumentací s cílem nákupu a nasazení ICT technologií.
  • máte zkušenosti s návrhem telekomunikačních a IT systémů (zkušenosti s provozem výhodou).
  • jste připraven předávat znalosti, zkušenosti Provozním složkám společnosti stejně jako spolupracovat s nasazováním nových procesů a technologií.

Budeme nadšeni, pokud…

  • analytické a systematické myšlení je vám vlastní.
  • zvládáte dobře komunikovat i prezentovat.
  • anglický jazyk ovládáte na úrovni středně pokročilý a jste připraven(a) komunikovat na pracovní úrovni s kolegy a dodavateli ze zahraničí.
  • vlastníte řidičský průkaz skupiny B.
E.ON
E.ON

¿Te interesa esta oferta?

Enviar candidatura
Ups
Contenido no disponible en el idioma elegido
Ups
Ups
Ups