Este puesto ya no está disponible.

Program Manager

Indefinido
Budweis
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Experiencia: > 6 meses
Formación: Diplomatura

E.ON
E.ON

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co u nás budete dělat?

  • Na starosti budete mít řízení programů a projektů v oblasti IT.

  • Ponesete zodpovědnost za dodávku definovaného rozsahu programů a projektů v daném čase, kvalitě a rozpočtu; průběžné monitorování postupu.

  • Čeká vás globální řízení rozpočtu programu, kontrola jeho čerpání jednotlivými projekty.

  • Nemine vás plánování projektů a jejich dílčích etap, nastavení priorit při čerpání zdrojů.

  • Budete komunikovat s business ownery o prioritách a potřebách IT podpory business procesů.

  • Svěříme vám definování zadání a podnětů pro business ownery pro systematický a koncepční rozvoj IT řešení programu.

  • Ve vaši kompetenci bude podpora projektových managerů při řešení problémů a implementace změn v řízení projektů v programu.

  • Definice pravidel a standardů pro sjednocení procesů dodávky, dokumentace a komunikace, řízení vzájemných vazeb mezi projekty programubude také součástí vašich kompetencí.

  • Počítejte také s reportingem stavu programů a projektů.

  • Do vaši agendy bude patřit definice rizik a řízení opatření pro eliminaci jejich dopadu.

Proč je fajn pracovat u EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Requisitos

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření (elektrotechnika a/či IT)

  • již máte za sebou pracovní zkušenosti v roli program/projekt manager min. 4 roky

  • máte praxi v řízení IT projektů většího rozsahu (25 mil. Kč+) a tím pádem z oblasti projektového managementu, umíte řídit IT projekty end to end (od prvotní myšlenky až po zajištění uvedení do provozu)

  • anglický jazyk ovládáte na úrovni minimálně středně pokročilý a jste připraven/a komunikovat na pracovní úrovni s kolegy a dodavateli ze zahraničí

  • nástroje pro podporu vývoje SW (např. JIRA a jiné) máte v malíčku

  • technické znalosti a znalosti cloud technologií máte na pokročilé úrovni, ideálně v prostředí Microsoft Azure

  • nadstandardně se umíte orientovat v korporátním prostředí, které zahrnuje mezinárodní projekty vyžadující otevřenost spolupráce, chápaní specifik korporátního prostředí a práce s virtuálními týmy a ochotu cestovat a učit se

  • jako projektového managera budete v roli integrátora týmu, kde budete řídit cross functional komunikaci. Dále bude řídit komunikaci s business ownery (vlastnící části IT podpory na straně business) o prioritách a potřebách IT podpory procesů a prioritách nových požadavků a změn IT podpory

  • také nadstandardně se vyznáte v nástrojích pro řízení projektů (Waterfall i agilní metody řízení projektů, Ganttovy diagramy, nástroje pro řízení rizik atd, znalost MSP)

  • vyznáte se v právních otázkách, máte tedy základní znalosti právních a regulačních aspektů, které se týkají IT systémů, jako jsou ochrana osobních údajů (GDPR) a další

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte schopnost organizovat a strukturovat informace

  • jste kreativní a máte schopnost přemýšlet mimo zaběhlé cesty a hledat nové a inovativní přístupy k návrhu a řešení technických výzev.

  • jsi připravena/ý na otevřenou komunikaci a sdílení znalostí a zkušeností s kolegy v týmu

  • máte velmi dobré prezentační dovednosti, a pokročilou schopnost vyjednávat

  • umíte se rychle rozhodovat a vybírat nejlepší možné varianty

  • berete profesionální etiku jako zodpovědné jednání v souladu s profesionálními standardy

  • vlastníte řidičský průkaz skupiny B

  • jste zvyklá/ý pracovat jak on line (MS Teams), tak v kanceláři (Brno, České Budějovice, Praha)

  • vám nedělá problém občasné zahraniční cesty

  • zajímá vás energetika

Proceso de selección

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba tel. 602 227 220

¿Quieres saber más?