Este puesto ya no está disponible.

Specialista/ka testování elektroniky (automotive)

Indefinido
Mlada Boleslav
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Formación: Bachillerato

Digiteq Automotive

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Jakými tématy se u nás budeš zabývat?

Specialista/ka testování má na starosti kompletní péči o testování elektroniky vozů se zaměřením na platformu MEB (= nová modulární platforma pro elektromobily koncernu Volkswagen - např. iD).

Naším cílem je udržovat testovací vůz v aktuálním stavu na základě přehledu nově uvolněných dílů. Na pravidelné bázi zajišťujeme nové SW balíčky, parametry a HW řídících jednotek.
Tester elektro prototypů přizpůsobuje nové díly ve vozidle pomocí diagnostických nástrojů tak, aby bylo možné testovat jejich funkce.

Pracovní náplň

  • Přizpůsobování nových dílů ve vozidle pomocí diagnostických nástrojů tak, aby bylo možné testovat jejich funkce.
  • Testování komponentů vozu a jejich funkcí na základě požadavků zákazníka, a to včetně pravidelného reportingu výsledků.
  • Analýza příčiny nalezených závad během testování ve spolupráci s odděleními kvality a vývoje elektriky/elektroniky.
  • Návrh vhodných vylepšení v oblasti měřicí a audiovizuální techniky a procesu testování.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 110 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV.

Těšíme se na setkání s Tebou!

Requisitos

Co očekáváme od Tebe

  • Znalosti v oblasti elektriky a elektroniky vozu
  • SŠ vzdělání s elektro zaměřením
  • Manuální zručnost
  • Schopnost orientovat se v elektrických schématech
  • Vysokou míra flexibility, samostatnosti, zodpovědnosti
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (§5 a vyšší)
  • Aktivní řidič
  • Zájem o svět automotive

Možnosti, kam se lze posouvat

  • k programování (např. python, C)
  • k práci s mikrokontroléry a jejich následné použití v embedded elektronice

¿Quieres saber más?