Este puesto ya no está disponible.

Isobar - Video Maker

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Dentsu Czech Republic

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Kamera-set. Zvuk-set. Akce! Jestli je ti tohle vše dobře známé a ty nadšeně pozoruješ, jaký příběh se před hledáčkem rozjíždí, pak čti dál...

Právě teď hledáme do naší party nadšence do videa, který se nebojí malých i velkých výzev. Pod ruce se ti tak dostane zadání pro hravý social media content, kampaňový online spot ale taky můžeš být u zrodu velkých TVC kampaní. Mezi naše klienty patří ŠKODA AUTO, Sazka, BeBe Dobré ráno, BMW/MINI nebo Philips. Tvoje práce tak bude určitě na očích. Co budeš dělat? Pomůžeš nám již v koncepční rovině. Svými znalostmi a úhlem pohledu přispěješ k tomu, jak bude video ve výsledku vypadat. V rámci pre-produkce budeš pomáhat s přípravou, vybírat tu správnou techniku, nebo exekuční postup. Na natáčení vše pojmeš svýma očima a vtiskneš do práce svůj rukopis. Díky střihu, barvám, hudbě a sound designu rozehraješ v postprodukci u diváků všechny emoce naplno. Limity jsou jenom ve tvé hlavě.

Co u nás získáš

Na co se můžeš těšit?
  • Možnost pracovat na malých, ale i velkých projektech
  • Zkoušení nových věcí, které na trhu ještě nikdo nedělal
  • Náležitou odměnu za svou práci
  • Podporu profesního a osobního růstu
  • Prima benefity (firemní kuchař, ovoce, káva, jóga & kondiční trénink, relaxační půlhodinka, dog friendly kancelář, notebook, telefon,..)

Zaujala tě naše pozice? Pošli nám svůj showreel, připoj, jaký video spot tě v poslední době zaujal a proč. A nebo třeba i jaký film/režisér je tvůj oblíbený.

Těšíme se na reakce a případné osobní setkání!

Kontakt: pavel.flegl@isobar.com

Requisitos

Co bys měl/a umět, měl/a mít za sebou:

  • Zkušenosti s natáčením, editací, obrazovou postprodukcí (gradingem), svícením a celkově technickým zázemím při tvorbě video obsahu
  • Samostatnost, ale zároveň týmovost
  • Chuť neustále se rozvíjet, svým přínosem obohacovat i kolegy a samozřejmě klientské projekty
  • Chuť hledat nové cesty, úhly pohledu a způsoby, jak zadání posunout za hranice možností
  • Proaktivní přístup
  • Práce s timingem, dokázat svůj čas adekvátně odhadnout
  • Práce s nástroji Adobe (Premiere, After Effects výhodou)

¿Quieres saber más?