Este puesto ya no está disponible.

Adexpres - Digital Client Lead/ Digital Account Manager

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Dentsu Czech Republic

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Nejlepší klientský servis a inovace máme v DNA. Zajímáme se o nové technologie a současné trendy na trhu. Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici Digital Client Lead / Digital Account manager (juniorní i seniornější), které baví svět digitálních médií. Objevujeme nové cesty pro digitální budoucnost, protože budoucnost je online.

Na co se můžeš těšit:

  • Vedení zajímavých klientů a každodenní komunikaci s nimi
  • Přípravu prezentací mediálních strategií
  • Konzultace, analýzu a vyhodnocení výsledků pro klienta
  • Rozvoj klienta, návrh nových služeb a technologií
  • Přehled o všech kanálech online marketingu

Co Tě u nás čeká?

  • Pomoc známým značkám růst díky internetu
  • Plánování a strategie zajímavých online kampaní
  • Vyjednávání podmínek s dodavateli
  • Hledání inspirace napříč týmy
  • Zkoušení nových věcí, které na trhu ještě nikdo nedělal
  • Náležitá odměna za tvou práci
  • Podpora profesního a osobního růstu

Requisitos

Bez čeho se u nás neobejdeš:

  • Zkušeností z agentury na pozici Digital Account Manager nebo na obdobné pozici
  • Alespoň základní povědomí o online mediálním trhu a reklamních nástrojích
  • Velmi dobrých komunikačních a prezentačních schopností – týmu i klientovi zkrátka rozumíš
  • Analytického myšlení a schopnosti pracovat s čísly
  • Ochoty se neustále vzdělávat a učit, abys tak posouval/a sebe, tým i klienta kupředu
  • Umění ohlídat si termíny a to i u druhé strany
  • Angličtiny na komunikativní úrovni
  • Pokročilé znalosti MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu
  • Psané a mluvené češtiny na úrovni rodilého mluvčího

Zaujala Tě naše pozice?
Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč bys byl zrovna Ty ideálním kandidátem do jedné z největších digitálních agentur na českém trhu.
Těšíme se na reakce a případné osobní setkání!

¿Quieres saber más?