Este puesto ya no está disponible.

dentsu X - Account Director

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Dentsu Czech Republic

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

"Innovaiting the Way Brand are Bulit“ - Naše motto je srdcem naší práce.

Je základním principem, který určuje směr všeho, co pro své klienty děláme. Je hnacím motorem a klíčovým prvkem každé naší strategie.

Jsme odhodláni vytvářet inkluzivní, různorodé a spolupracující prostředí, které umožní našim lidem dělat to, co dělají nejlépe - inovovat způsoby, jak klienti své značky a svůj byznys rozvíjí. Jako globální organizace nabízíme našim zaměstnancům spravedlivé příležitosti v oblasti zaměstnanosti a rozvoje, aby mohli uspět a postupovat v rámci své profese, a to jak v České republice, tak po celém světě.

Náplň práce:

  • Správa celkového vztahu agentura/klient, který poskytuje strategický vstup a zároveň převádí vize a potřeby klienta do obchodních požadavků
  • Zodpovědnost za svěřené portfolio klientů
  • Příprava požadovaných výstupů a řízení očekávání klientů; dohled nad celkovou strategií
  • Zajištění kvalitní práce kampaní v oblasti rozpočtu a včasné správy fakturace
  • Komunikace s interními/externími dodavateli a kolegy napříč agenturou DAN
  • Navazování a rozšiřování vztahů se stávajícími/novými klienty
  • Sledování/vymýšlení nových obchodních příležitostí v rámci stávajících/nových klientů
  • Motivace a vzájemná inspirace v rámci týmu dentsu X

Co u nás získáš

Nabízíme:

  • Neformální prostředí a kolegy, kteří chtějí posouvat věci dál
  • Nahlédnutí do fungování celé agentury DAN CZ
  • Interní/Externí školení a workshopy
  • Výuku jazyků 1x týdně
  • Sportovní aktivity (jóga,kondiční tréninky a relaxační půlhodinky v Dentsu tělocvičně)
  • Kuchaře ve firmě
  • Kávu a ovoce na pracovišti
  • Stravenky, multisport kartu
  • 25 dní dovolené + 2 sick daye
  • Notebook, telefon
  • Dog friendly office

Dentsu X řeší kromě klasického mediálního plánování také speciální projekty (product placement; sponzoring/partnerství na festivalech/koncertech; koprodukci pořadů/filmů atp.)

Zaujala Tě naše pozice? Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč zrovna Ty jsi ideálním kandidátem.

Těšíme se na reakci a případné osobní setkání!

Requisitos

Co bys měl mít:

  • Schopnost plánovat a tvořit strategie mediální komunikace na úrovni Senior Accounta Managera/Account Directora
  • Zkušenosti především z tradičního (offline) plánování; znalost online médií výhodou
  • Organizovanost a schopnost multitaskingu v rychle se měnícím prostředí agentury
  • Přesvědčivost a sebevědomý přístup k nestandardním projektům
  • Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti nejen v českém, ale i anglickém jazyce (úroveň C1/C2)
  • Smysl pro detail
  • Povědomí o tvůrčích procesech a technikách, zejména pro různé marketingové platformy
  • Hloubkovou znalost marketingu, reklamy a mediální krajiny České republiky
  • Aktuální informace o relevantních trendech a inovacích
  • Alespoň 5 let v oblasti médií/mediálního plánování

¿Quieres saber más?