Este puesto ya no está disponible.

Bistro Social - (Senior) Social Media Manager

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 30 de noviembre de 2021
Sin trabajo a distancia

Dentsu Czech Republic

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Hledáme ostříleného kolegu, který má agenturní zkušenosti ze světa sociálních médií. Představujeme si někoho, kdo bude pečovat o naše klíčové klienty, poradí si s tendrovým zadáním, dohlídne na strategie i jejich realizaci, nelekne se copywritingu, produkce, nových platforem, reklamních systémů, ani klientské prezentace a pro naši smečku bude parťákem se vším všudy. Jsi to ty? Chceme tě nejlépe od března!

Na co se u nás můžeš těšit?
Budeš se podílet (nejen) na strategickém rozvoji našich pivních značek, vymýšlet atraktivní mikropříběhy FMCG produktů i technických brandů, staneš se partnerem našich klíčových klientů.

V realitě to znamená:

  • Díky znalosti platforem poradíš klientovi optimální strategii v kontextu domluvených cílů.
  • Vytvoříš samotný obsah – texty, fotografie, videa. To vše v kontextu cílového publika.
  • Dáš prostor své copywriterské duši. Dobrý text musíš zvládnout napsat sám.
  • Své vizuální představy umíš dobře formulovat a předat kolegům v kreativním oddělení, tak aby ti je připravili dle tvého gusta.
  • Budeš pečovat o zákazníky v kontextu komunikace. Proto musíš znát velmi dobře byznys klienta, mít v sobě velkou dávku empatie a umět dotáhnout všechny zákaznické partie do vítězného konce.
  • Poradíš si s reklamními systémy. Umíš naplánovat komu, kdy a jakou informaci pošleš.
  • A samozřejmě také, kolik to bude stát a jestli to má vůbec smysl.
  • Datová analytika tě nezaskočí. Zorientuješ se v množství dat a získané poznatky přeneseš zpět.

Co u nás získáš?

  • Tým kolegů, kteří jsou nejenom profíci, ale i fajn lidi.
  • Neformální prostředí v hezkých kancelářích a žádný dress code.
  • Skvělé jídlo nejenom od našeho vlastního kuchaře, ale i z holešovické tržnice hned naproti.
  • Kafe zdarma až na tvůj pracovní stůl.
  • Flexibilitu včetně případných home officů (v poslední době víc než dost).
  • V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.
  • Vzdělávání i přístup k mnoha užitečným platformám, které při práci používáme.
  • Občas se koukneme do centrály Facebooku v Dublinu, nebo nás přijedou školit naši accounti z Varšavy.
  • A finanční ohodnocení, na kterém se shodneme.

Pokud nás chceš ještě více poznat, mrkni na náš blog - https://www.bistrosocial.cz/blog”, ale i “Instagram - https://www.instagram.com/bsocialcz/“.

Našel jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět, rádi tě poznáme!

¿Quieres saber más?