Este puesto ya no está disponible.

Bistro Social - Social Media Strategist / Social Media Solution & Idea Maker

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Dentsu Czech Republic

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Hledáme seniorní posilu s přesahem do ideamakingu a/či strategie. Pozice se může ušít na míru, proto se nelekni záběru. Potřebujeme zkrátka zodpovědného a zkušeného parťáka, který dokáže vzít nové social & influencer projekty za pačesy a posouvat je svými zkušenostmi nejen sám, ale i dále do týmu.

Kdo jsme?
Z one-man-show jsme se během necelých šesti let stali více než dvacetičlenným týmem, který na pravidelné bázi servisuje přes 60 značek. Máme vlastní foto a videoprodukci. Naše kreativní výstupy využívají centrály globálních značek a na ostatních trzích.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Budeš spolupracovat na nejlepším obsahu na sociálních médiích
  • Budeš pracovat na rozmanitém klientském spektru, který si u nás opečováváme - od pivních brandů Heinekenu, automoto segmentu BMW a Driverama, mama komukace u Sunaru, sladkých Chupa Chups i slaných Dupetek, šampónů Plantur a Alpecin, retailu Ahold, formálnější Monetu, O2 a Generali, až po technologický ŠKODA AUTO DigiLab
  • Budeš v úzkém kontaktu s naším content a influencer týmem, kdy jim na základě briefu připravíš půdu pod nohama pro konečnou exekuci

Pokud jsi tohle aspoň trochu ty, mohl by to být fit:

  • Orientuješ se v zákonitostech social media marketingu a sám máš strategické myšlení, ale i zkušenosti s koncovou exekucí na poli social media a influencerů
  • V mediální sféře sice nemusíš být jako v kramflecích, ale přemýšlíš nad scénáři, které jsou efektivní vzhledem k výslednému dopadu komunikace
  • Budeš přicházet s nápady pro stávající klienty i tendrové nabídky, které vzápětí in-house realizujeme
  • Přinášíš takové nápady, které jsou funkční vzhledem k řešitelnosti klientského problému, rád zakládáš své domněnky na datech
  • Budeš zodpovídat za dodání jednotlivých taktických návrhů i komplexních strategií napříč social media a influencer sférou
  • Strategické návrhy budeš vyvíjet v týmu jednotlivých specialistů, kteří potřebují ukázat směr i motivovat
  • Nezalekneš se výzev, ale jsi schopen je s klidnou hlavou řešit
  • Diskuse s klientem pro tebe není cizí, exekuovaný návrh také odprezentuješ
  • Držíš krok s inovacemi v oboru a nebojíš se jejich implementace v rámci návrhů
  • Máš kulturní rozhled a sleduješ trendy, dokážeš proto přicházet s aktuálními nápady přicházet i mimo zajetou bublinu
  • Máš schopnost se přeorientovat na různé oblasti klientů - od piva, kosmetiky, spotřebního zboží, automotive, technologií, sportu i některých obzvlášť specifických oblastí

Co konkrétně bys mohl dělat?

  • Pracuješ s týmem Social Media Managerů (Account Managerů), Influencer Managerů, Designerů i Performance specialistů
  • U větších aktivací navazuješ diskusi i za hranice socialu s inhouse kreativkou i mediálkou
  • Převezmeš klientský brief, který vykopneš, ve své roli máš zejména strategickou rovinu spolu s kreativním základem, který rozvíjíš dále s týmem, exekuci hlídáš vzhledem k mantinelům a celkový návrh pushuješ i dotahuješ
  • Návrh spolu se specialisty prezentuješ klientům
  • Vnímáš feedback, nad kterým se pozastavíš i spolu s týmem a snažíš se jej do budoucna využít
  • Staráš se o bezproblémové zajetí nové spolupráce a souvisejících procesů
  • Připravuješ dlouhodobé i kampaňové strategické a taktické social návrhy
  • Sleduješ dlouhodobé projekty a rozmýšlíš, jaké jsou možnosti jejich dalšího vývoje
  • Nejsi v lese ani ve světě influencerů, v briefech dokážeš najít skulinu pro chytré influencerské aktivace, načrtnout zvládneš vhodné směry influencerů, či rovnou i konkrétní nabídky jmen
  • Pokud fičák nahradí okurkové období, přemýšlíš, čím se můžeme jako firma prezentovat a co stojí za zviditelnění v rámci PR výstupů nebo soutěžních přihlášek, které spolu s někým dalším dáváš dohromady

Co u nás získáš?

  • Tým kolegů, kteří jsou nejenom profíci, ale i fajn lidi
  • Neformální prostředí v hezkých kancelářích a žádný dress code
  • Skvělé jídlo nejenom od našeho vlastního kuchaře, ale i z holešovické tržnice hned naproti
  • Kafe zdarma až na tvůj pracovní stůl
  • Flexibilitu včetně případných home officů (v poslední době víc než dost)
  • V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů
  • Vzdělávání i přístup k mnoha užitečným platformám, které při práci používáme.
  • A finanční ohodnocení, na kterém se shodneme

Pokud nás chceš ještě více poznat, mrkni na náš blog - https://www.bistrosocial.cz/blog”, ale i “Instagram - https://www.instagram.com/bsocialcz/“.

Těšíme se na reakci, tvůj životopis a společný pokec.

¿Quieres saber más?