Este puesto ya no está disponible.

Adexpres - Junior Programmatic Consultant (Junior RTB Consultant)

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 14 de junio de 2020
Teletrabajo ocasional

Dentsu Czech Republic

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Náš Programmatic tým neustále posouvá hranice svých možností. Hledá nové způsoby, jak lépe a efektivně nakupovat reklamu na internetu. Náš svět se nám doslova mění pod rukama každou chvilku. Jestli Tě baví dynamická práce, plná zajímavých výzev a učení se novinek z oblasti digitální reklamy. Pak jsi na správné adrese. Hledáme nejen nového a svědomitého pracanta, ale i kamaráda do ne/pohody.

Těšit se můžeš na:

  • Správu kampaní v prostředí různých RTB systémů např Adform
  • Přípravu RTB strategií pro konkrétního klienta a jeho produkty
  • Odborný dohled nad průběhem kampaní a plnění KPIs
  • Reporting, optimalizaci a doporučení dalších aktivit klientovi
  • Testování technologických novinek*

Co u nás získáš

  • Nové způsoby, jak lépe a efektivně nakupovat reklamu na internetu
  • Dennodenní chléb jsou sice displayové a YouTube kampaně, nicméně v našem oddělení řešíme nejen správu a optimalizaci, ale také „big picture“, tedy jak fungují všechny online kanály společně, kde sehnat nejkvalitnější data, jak měřit web a kampaň vyhodnocovat
  • U nás implementujeme nové technologie a objevujeme nové postupy, anebo se bavíme s publishery
  • Naučíme Tě to, co sami nejlépe umíme – zkrotit reklamní systémy, zvládnout nastavit a optimalizovat dobrou kampaň
  • Náležitou odměnu a navíc pomůžeme i s výukou cizích jazyků

Zaujala Tě naše pozice? Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč zrovna Ty jsi ideálním kandidátem do jedné z největších digitálních agentur na českém trhu. Těšíme se na reakci a případné osobní setkání!

Requisitos

Co bys měl mít/umět:

  • Pokročilou znalost MS Office - především Excel nemusíš umět kontigenční tabulky, základy nám postačí (vytvořit graf nebo tabulku, spočítat procenta atd,…)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - ať se neztratíš v systémech a dokážeš si přeložit email, který nám z globálu nebo od některého z klientů přijde
  • Analytické myšlení a schopnost pracovat s větším množstvím dat - nebát se čísel a umět se v nich zorientovat
  • Být kreativní v hledání nových postupů/mít nápady, jak by se daly zlepšit online kampaně - v tom ti pomůže pokud se o online skutečně zajímáš a sleduješ novinky
  • Týmovou spolupráci - i když očekáváme samostatnost u přidělených úkolů, na projektech/klientech pracujeme společně
  • Preciznost - nebouchat věci rychle, raději vše několikrát zkontrolovat, aby se předešlo problémům
  • Odolnost vůči stresu - klienti dokážou občas zatlačit na pilu
  • Jít k jádru věci - omáčka kolem nás ani klienty nezajímá, chceme jednoduchost, systematičnost a jasnost ve věcech
  • Znalost online mediálního prostředí, kampaňové a webové analytiky výhodou

Proceso de selección

V 1.kole se potkáš s HR Terkou, Adamem a Ksénkou z Programmatic týmu.
Pokud se dostaneš do 2.kola čeká Tě setkání s team leadery (Nikim, Robertem a Dušanem), jo a možná se stihne zastavit i náš Ondra/Technical Director.

¿Quieres saber más?

¡Estas ofertas de trabajo te pueden interesar!

Estas empresas también contratan para el puesto de "{profesión}".