CTS Trade IT

Senior .NET Developer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha
  • Možnost pracovat částečně z domova

  • IT / Digital, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

V CTS Trade IT už od roku 2008 vyvíjí softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Jejich hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Jejich produktem denně protečou transakce za stovky milionů korun. Jsou hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímají to jako ocenění kvalitní práce, ale zároveň i jako závazek, aby v kvalitě nepolevili. Spolupracují s předními bankovními institucemi, jako je Česká a Slovenská spořitelna, UniCredit Bank CZ a SK, Raiffeisenbank v Čechách a Rakousku, ČSOB a další. Pro své klienty dlouhodobě poskytují služby postimplementační podpory CTS a jsou pro ně partnery, na které se mohou spolehnout.

Popis pozice

Chceš se podílet na vývoji kritických systémů, které největší české a slovenské banky používají v oblasti prodeje, vypořádání a správy investičních produktů jako podílové fondy, prémiová spoření, akcie, dluhopisy, zahraniční měny nebo úrokové sazby?

Rád bys při vývoji systému používal/a nejmodernější technologie a postupy?

Protože jsme na trhu více jak 15 let, tak víme, že se musíme neustále zdokonalovat. Snažíme se sledovat moderní trendy v IT a aplikovat je v naší firmě. Vítáme každého, kdo má chuť nám s tím pomoci.

Co nabízíme?

  • Fair přístup a výborný team
  • Podporu osobního rozvoje – přístup k e-learningovým zdrojům Pluralsight/Safari
  • Moderní kanceláře na metru Budějovická
  • Možnost částečné práce vzdáleně
  • Další firemní benefity

Vítané zkušenosti

  • Bohaté zkušenosti v oblasti programování v C# a .NET
  • Znalost technologií, které používáme, konkrétně .NET Framework\Core, MS SQL Server, NuGet, NUnit, Mock a TeamCity
  • Znalosti v oblasti vývoje aplikací dle principů SOLID
  • Schopnost psát kód pokrytý unit testy
  • Ideálně možnost pracovat na plný úvazek
  • Añadir a favoritos
  • Compartir en Twitter
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en LinkedIn

Nuestra selección de artículos

Inspírate con esta selección de artículos