Continental

  • Automovilístico
  • Adršpach, Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav, Frenštát Pod Radhoštěm, Horšovský Týn, Jičín, Ostrava, Otrokovice, Trutnov
  • Visitar la web
Continental
Continental
Continental

To, že jsem součástí vždy něčeho nového, mě žene kupředu.

Patrik Moravec, New Product Launch Manager

Continental

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

Continental
Continental
Continental

Jsem hrdá, že se podílím na výrobě pneumatik, které potkávám v běžném provozu i na autosalonech.

Zuzana Světlíková, Construction Engineering Manager

Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental

Tahle práce absolutně změnila můj pohled na celý proces reklamací, který jsem jako zákazník měla.

Johana Grygarová, Customer Quality Engineer

Continental
Continental

Sledovat!

Každá pozice je důležitá

To, že jsou špičkou na trhu, není jenom tak. Aby ve výrobě i v kancelářích vše šlapalo tak, jak má, dodržují všichni interní standardy Continental Business System. Celý chod společnosti tvoří společně s výrobou i další oddělení. Třeba ajťáci se starají o každodenní support i správu rozsáhlých databází s informacemi o výrobcích. Nákupčí nakupují komodity pro závody po celém světě. Kvalitáři dohlíží na kvalitu dodávaných komponent, hotových výrobků a řeší reklamace. Jedni kolegové programují stroje tak, aby dělaly, co mají, druzí mají zase na starosti design výrobní linky. Řeší, kolik strojů se do výrobní haly vejde, co budou muset umět a kolik lidí je bude obsluhovat.

Podporují

Zapojují se do dění ve všech regionech, kde mají pobočky. Podporují místní neziskové organizace i různé sportovní události a akce jako Do práce na kole, Beskydskou sedmičku, cyklistický závod o pohár Continentalu, Houštecký cyklomaraton a další. Jinak svou podporu směřují primárně do tří základních oblastí. Podporují znevýhodněné skupiny obyvatel, zvyšují bezpečnost na silnicích a snaží se zlepšovat životní prostředí.

Vision Zero

Díky dlouhodobým inovacím a neustálému vylepšování všech komponentů a systémů se Continental významně podílí na zvyšování bezpečnosti na vozovce, ať už je řeč o systémech ABS, ESC, automatizovaném nouzovém brždění nebo systému měření tlaku v pneumatikách. Celý vývoj je nástrojem k dosažení cílů strategie Vision Zero. Ta se skládá ze tří po sobě jdoucích fází. Nejprve chtějí eliminovat veškerá úmrtí při dopravních nehodách, poté snížit počet zranění na nulu a ve třetí fázi eliminovat nehody zcela. Dlouhodobou osvětou se také snaží přispívat k větší zodpovědnosti samotných řidičů.

Vložit profil na své webové stránky