Este puesto ya no está disponible.

Fyzioterapeut

Temporal
Šťáhlavy
Salario: 32K a 40K Kč por mes
Sin trabajo a distancia
Formación: Ciclo formativo grado medio

CENTRUM HÁJEK

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Informace o pracovním místě

• CENTRUM HÁJEK z. ú. je v dojezdové vzdálenosti jen 10 minut autem od Plzně,
• zázemí moderního specializovaného pracoviště jediného svého druhu v celém Plzeňském kraji,
• pracovní smlouva první rok na dobu určitou, následně na dobu neurčitou,
• práce na plný pracovní úvazek v mladém kolektivu (30 zaměstnanců).

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vykonávat práci fyzioterapeuta u klientů s různým druhem a různým typem handicapu ve věku od 1 roku do 17 let,
• provádět terapeutické a preventivní metody v rehabilitačním procesu,
• pracovat podle rehabilitačního plánu stanoveného lékařem,
• provádět kontrolní a závěrečná posouzení efektu zvolené terapie,
• provádět rehabilitační cvičení,
• provádět doprovodné fyzikální terapie za pomoci speciálních přístrojů (laserová a ultrazvuková terapie, magnetoterapie a další).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástupní bonus až 30.000,- Kč,
• pomoc se zprostředkováním nájmu bytu + příspěvek na bydlení až 3.500,- Kč/měsíc,
• 5 týdnů dovolené,
• jednosměnný provoz pouze ranní směna (pondělí - pátek),
• zvýhodněné stravování,
• příspěvek na připojištění hmotné odpovědnosti zaměstnance za způsobené škody,
• práci s moderními rehabilitačními přístroji a pomůckami,
• doplňující školení a kurzy pro odborný a osobní růst,
• umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání,
• volné vstupy do bazénu,
• firemní teambuilding,
• pravidelné supervize (forma dlouhodobé podpory, rozvoje a učení zejména profesionálů v pomáhajících profesích).

Requisitos

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odpovídající odborné vzdělání,
• zdravotní způsobilost,
• morální bezúhonnost,
• zodpovědnost a loajalitu,
• psychická odolnost,
• schopnost pracovat v týmu,
• zkušenosti s prací v sociálních či zdravotních službách s klienty s handicapem vítána,
• znalost AJ nebo RJ je výhodou, ale není podmínkou.

Požadavky

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz sk. B

¿Quieres saber más?