Mzdová účetní / HR asistant
Beryko

Beryko

  • Indefinido
  • Salario entre 25K € y 35K € / mes
  • Pilsen
  • Bachillerato
  • > 3 años

La empresa

Beryko

Beryko

  • Distribución selectiva
  • Entre 50 y 250 empleados

La oferta

  • Pilsen
  • > 3 años

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte je?

Na začátku byl nápad dvou kamarádů, ale během několika málo let se Beryko stalo etablovanou, velmi dynamickou a rychle rostoucí společností. Produkty, které do ČR dovážíme a zajišťujeme jejich distribuci, najdete nyní všude kolem Vás.

V průběhu let jsme se vyvinuli v jednu z předních českých firem, zabývajících se dovozem, velkoobchodní distribucí i přímým prodejem spotřební elektroniky. Produkty, které jsme uvedli na trh, používají v současnosti miliony lidí v Česku i na Slovensku. Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a partnerem značek Xiaomi, Amazfit, DJI a dalších.

Beryko
Chcete se dozvědět více o Beryko?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Rozhodli jsme se, že je na čase všechny oddělení naší firmy vzít pod jednu střechu. Proto hledáme mzdovou účetní, která by se ráda stala součástí našeho HR teamu a odpovídala by za zpracování mezd cca 100 zaměstnanců.

Co bude náplní tvé práce?

  • Kompletní mzdová administrace přidělených zaměstnanců
  • Agenda daně z přijmu a zpracování ročního zúčtování daně
  • Vytváření podkladů po ukončení pracovního poměru nebo pro osobní potřeby zaměstnanců
  • Zpracovávání exekucí, insolvencí a srážek ze mzdy
  • Komunikace s úřady, s finančním oddělením a úzká spolupráce s HR
  • Administrativní výpomoc v HR oddělení v době mimo mezd

Co ti můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolení
  • Roční badget 10.000 Kč na produkty
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební vybavení (notebook, telefon)
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Firemní tarif na volání, s internetem
  • 25 dní dovolené
  • 10 000 Kč/rok na nákup produktů
  • Příspěvek na stravování a občerstvení
  • Pohodový kolektiv který si zamilujete

Jiné přání? Zkus navrhnout…

Požadavky na pozici

Čím bychom rádi, abys disponoval?

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici (cca 50 zaměstnanců)
  • orientace v zákoníku práce
  • základní znalosti HR procesů
  • ochota řešit věci flexibilně, individuálně a precizně
  • dobrá znalost MS office

Proces náboru

Po zaslání životopisu jste automaticky zařazeni do výběrového řízení a v nejbližší době se dozvíte, zda jste vhodným kandidátem na tuto pozici. Odpovídáme všem uchazečům o zaměstnání. Máte další otázky? Napište nám.

Beryko

Beryko

¿Te interesa esta oferta?

  • Añadir a favoritos
  • Compartir en LinkedIn
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en Twitter