Customer Support for Hungary (Native Speaker)
Berlin Brands Group

  • Indefinido
  • Bratislava

La empresa

  • Comercio electrónico
  • Entre 50 y 250 empleados

La oferta

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte ich?

Spoločnosť Berlin Brands Group (BBG) sa už od roku 2005 zaoberá návrhom, výrobou a predajom kuchynských spotrebičov, záhradného nábytku, náradia na cvičenie a spotrebnej elektroniky. V súčasnosti sme jednou z najväčších e-commerce spoločností v Európe. BBG, to sú predovšetkým značky a kuchynské spotrebiče!

Kto sme?
V spoločnosti BBG tvoríme, budujeme, skupujeme a v neposlednom rade rozvíjame najrôznejšie svetové značky. Počas posledných šestnástich rokov sme stáli za zrodom 14 značiek kuchynských spotrebičov, záhradného náradia, náradia na cvičenie a spotrebnej elektroniky. Medzi tie najväčšie a najznámejšie patrí Klarstein, auna, blumfeldt či Capital Sports.

V roku 2020 sme začali s akvizíciou značiek, ktoré sme následne začali rozvíjať na viac ako 100 predajných kanáloch na celom svete. Ku koncu roka 2021 sa nám podarilo posilniť naše portfólio produktov o ďalších 40 značiek.
Našu vášeň pre kvalitné výrobky odzrkadľuje viac ako 4800 položiek, ktoré predávame prostredníctvom platformy business-to-cunsumer v 28 krajinách.

Naša berlínska centrála zamestnáva viac ako 1000 ľudí z celého sveta, od Európy, cez Spojené kráľovstvo a Spojené štáty, až po Áziu.

Plánujeme vo veľkom. Okrem toho neustále investujeme do logistiky a prinášame nové inovácie v oblasti digitálneho marketingu, e-commerce, rozvoja trhu a predajných kanálov. Aby sme tento rast dokázali i naďalej zvyšovať, hľadáme šikovných a motivovaných kolegov, ktorí nám radi pomôžu pri písaní tohto úspešného príbehu o spoločnosti BBG.

Chcete sa dozvedieť viac o Berlin Brands Group?Firemná kultúra, tímy, voľné pracovné pozície... Poďme sa do nej ponoriť!
Navštívte profil

Popis pracovnej ponuky

ČO BUDEŠ MAŤ NA STAROSTI?

• Customer support – ochotné a flexibilé reagovanie na požiadavky našich stálych a potenciálnych zákazníkov a starostlivosť o nich.
• Ako prvotný kontakt poskytovať informácie zákazníkom cez telefón a email.
• Pomoc zákazníkom v online nákupe.
• Podávanie produktových a technických informácií.
• Riešenie reklamácií a s tým súvisiacej administratívy.

*platové podmienky 1000 EUR/mesiac brutto, plus variabilná zložka*

AKÉ TI PONÚKAME VÝHODY?

  • firemné teambuildingy
  • candy bar ( sladké, čerstvé ovocie)
  • nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky,…)
  • zamestnanecké zľavy - 30%
  • multi sport karta
  • bonus pri špeciálnych príležitostiach
  • sick days
  • slovnaft bike
  • referral bonus

Ako nášmu kolegovi ti budú od začiatku k dispozícii široké možnosti zaškolenia v našej spoločnosti a hlavne možnosť sa rozvíjať. Ponúkame v tejto profesii férový nástupný plat a možnosť rásť kariérne smerom hore v pracovnom prostredí, kde sú inovatívne nápady a motivácia na sebe pracovať vysoko cenené. Od konkurencie sa odlišujeme hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou. Ak si sa v tomto našiel, tešíme sa na stretnutie a prosíme ťa o zaslanie štruktúrovaného životopisu a motivačného listu.

A OD TEBA OČAKÁVAME, ŽE...

OVLÁDAŠ CUDZIE JAZYKY

Maďarský jazyk - Expert (C2)

POZÍCIA JE VHODNÁ PRE ABSOLVENTA

Áno

A ZAPADNEŠ K NÁM, LEBO MÁŠ TIETO VLASTNOSTI

• Štruktúrovaná a cieľavedomá práca
• Intuitívna orientácia na potreby zákazníkov a výborná komunikačná schopnosť
• Jazyky: Maďarský jazyk – na materinskej úrovni, komunikácia bez akcentu, znalosť pravopisu Maďarského jazyka na výbornej úrovni, Anglický alebo Nemecký jazyk vítaný
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• ovládanie office programov na dobrej úrovni
• motivácia a istý prejav
• plánovacie schopnosti
• vynikajúci time management
• tímový hráč

¿Te interesa esta oferta?

Otázky a odpovede ohľadne ponuky
  • Añadir a favoritos
  • Compartir en LinkedIn
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en Twitter