Inženýr technické podpory prodeje v oblasti Automatizace
Operační centrum ABB – Ostrava

La empresa

  • Oficina de diseño e ingeniería, Ingeniería Especializada, Software, TI/Digital
  • Entre 250 y 2000 empleados

La oferta

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte je?

Operační centrum Evropa (EUOPC) je globální centrum ABB pro procesní automatizaci. Pracuje s moderními technologiemi a poskytuje řešení v oblasti automatizace, vývoje softwaru, konstrukce strojních zařízení, projektování a uvádění do provozu elektrických systémů a pohonů, ale také řízení dodavatelského řetězce a projektového řízení. V ČR aktuálně působí na 2 lokalitách, a to v Ostravě a Plzni, ale najdete nás také v Krakově. Svou působností ale Operační centrum ABB dalece přesahuje hranice těchto států. Spolupracuje s jednotkami po celé Evropě, zejména v Norsku, Švédsku, Švýcarsku, Německu a Finsku.

Chcete se dozvědět více o Operační centrum ABB – Ostrava?Firemní kultura, týmy, technický stack, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Do Operačního centra Evropa společnosti ABB v Ostravě hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici "Inženýr technické podpory prodeje v oblasti Automatizace".

Operační centrum je součástí divize Procesní automatizace ABB, jenž provádí inženýring pro jednotky po celém světě. Přidejte se k nám a staňte se součástí prestižních globálních projektů v oblasti automatizace a námořního průmyslu.

Více informací o Operačním centru a dalších projektech se dozvíte zde: https://new.abb.com/cz/euopc.

Tato pozice je vhodná jak pro zkušené elektroinženýry, tak pro absolventy, kteří chtějí získat zkušenosti na mezinárodních projektech.

Přidáte se k nám?

Lokalita: Ostrava

Typ pracovního poměru: HPP

Náplň práce:

  • Spolupráce s našimi ABB partnery po celém světě
  • Na základě znalostí vytváření nejlepšího řešení, které bude odpovídat požadavkům zákazníka, s důrazem na poskytnutí nejlepšího technického řešení
  • Získávání technických a cenových informací od subdodavatelů
  • Příprava technické dokumentace
  • Příprava kalkulace
  • Navíc získáte možnost neustále rozvíjet své znalosti ve všech oblastech, zejména v oblasti obnovitelných zdrojů.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (Automatizace)
  • Zájem učit se nové věci
  • Orientace v technické dokumentaci v oblasti elektro
  • Komunikativnost
  • Zodpovědný přístup k práci a smysl pro pečlivost
  • Anglický jazyk (úroveň B1 a výše)

Benefity:

  • Roční finanční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Každoroční revize mezd
  • Možnost práce z domu (Home Office)
  • Finanční příspěvek na práci z domu
  • V odůvodněných případech možnost práce 100 % vzdáleně
  • MultiSport karta
  • Možnost se vzdělávat – externí kurzy a konference
  • Jazykové kurzy – skupinové, individuální nebo online
  • Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)
  • Možnost dalšího kariérního růstu v rámci poboček v ČR i po celém světě
  • Moderní kancelář s dobrou dopravní dostupností (vlak, autobus, tramvaj v blízkosti kanceláře)
  • Možnost nákupu akcií společnosti
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu (platí pro Ostravskou pobočku)
  • Notebook a mobilní telefon
  • Asistenční linka – odborné poradenství (vztahy, práce, právo, finance a další)
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)
  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)
  • Slevy u našich partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava atd.)

Těšíme se na Vaši žádost. Chcete-li zjistit více o společnosti ABB, navštivte naše webové stránky www.abb.com.

ABB Prohlášení o ochraně údajů:

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

¿Te interesa esta oferta?

Ups
Contenido no disponible en el idioma elegido
Ups
Ups
Ups
Ups
Ups
Ups
Ups