Operační centrum ABB - Plzeň

Operační centrum ABB - Plzeň

 • Ingeniería Especializada, Oficina de diseño e ingeniería, Software, TI/Digital
 • Ostrava, Pilsen
 • Visitar la web

V ABB najdou uplatnění lidé, kteří svému oboru skutečně rozumí, dělají svoji práci dobře, a přitom nemusí nikomu nic dokazovat.

 • Rok založení

  2007
 • Zaměstnanci

  620
 • Zastoupení pohlaví

  25%75%
 • Průměrný věk

  36 let

Operační centrum pořádá několikrát do roka nejen teambuildingy.

Operační centrum ABB sídlí v ČR na dvou lokalitách.

Operační centrum Evropa (EUOPC) je globální centrum ABB pro procesní automatizaci.

Nabízí vám přátelské a dynamické pracovní prostředí spojující nejnovější technologie s inspirativními projekty a možností pracovat v mezinárodních týmech.

Prezentace

Operační centrum Evropa (EUOPC) je globální centrum ABB pro procesní automatizaci. Pracuje s moderními technologiemi a poskytuje řešení v oblasti automatizace, vývoje softwaru, konstrukce strojních zařízení, projektování a uvádění do provozu elektrických systémů a pohonů, ale také řízení dodavatelského řetězce a projektového řízení. V ČR aktuálně působí na 2 lokalitách, a to v Ostravě a Plzni, ale najdete nás také v Kaliningradu a Krakově. Svou působností ale Operační centrum ABB dalece přesahuje hranice těchto států. Spolupracuje s jednotkami po celé Evropě, zejména v Norsku, Švédsku, Švýcarsku, Německu a Finsku.

Co hledají

Hledá lidi, kteří svému oboru skutečně rozumí, dělají svoji práci dobře, a přitom nemusí nikomu nic dokazovat. Hledá jak zkušené senior specialisty i specialistky, tak talentované a motivované absolventy a absolventky vysokých a středních technických škol. Příležitost u nás mají ale také i stávající studenti. Nabízí vám přátelské a dynamické pracovní prostředí spojující nejnovější technologie s inspirativními projekty a možností pracovat v mezinárodních týmech. To vše se může stát výborným odrazovým můstkem pro Vaši kariéru.

Hodí se vědět

Každý zaměstnanec má k dispozici 5 týdnů dovolené a možnost pracovat z kanceláře i z domova dle svých preferencí. Operační centrum pořádá několikrát do roka nejen teambuildingy. Oblíbenou akcí je vánoční večírek a myslíme také na rodinné příslušníky a děti našich zaměstnanců a v letě organizujeme každoročně Rodinný den a také hlídání pro děti, kdy mají možnost podívat se kde rodiče pracují.

Vložit profil na své webové stránky

Preguntas y respuestas sobre Operační centrum ABB - Plzeň