Este puesto ya no está disponible.

Specialista zákaznického servisu v logistice (m/f/d)

Indefinido
Pilsen
Salario: No especificado
Unos días en casa
Experiencia: > 6 meses

4flow
4flow

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co bude Vaším posláním:

Jako člen našeho týmu (každý z nás je “4flower”), budete první kontaktní osobou pro naše zákazníky, kteří opravdu spoléhají na vaši podporu ve všech ohledech a situacích.

Vaše hlavní úkoly zahrnují mimo jiné:

  • Poskytování profesionální zákaznické podpory, a to jak telefonicky, tak v e-mailové komunikaci - v anglickém jazyce
  • Hledání a realizace smysluplných a efektivních řešení ve stresových situacích, zaměření na důležité detaily
  • Zjišťování a včasné řešení zákaznických dotazů
  • Rychlou reakci a proaktivní práci
  • Správné nastavení priorit v dynamickém, rychle se měnícím prostředí logistiky

Requisitos

Proč patříte do 4flow

  • Ukončené min. SŠ vzdělání
  • Zvládáte komunikaci v českém a anglickém jazyce (min. B2 úroveň) – nutná efektivní komunikace, a to písemná i ústní, každý další cizí jazyk je výhodou - ideálně francouzština nebo němčina
  • Umíte naslouchat a vcítit se do pozice zákazníka natolik, abyste dokázali navrhnout vhodné řešení pro všechny zainteresované strany
  • Ochotu a schopnost se učit - nevadí, že nemáte praxi v logistice, vše Vás naučíme

Co nabízíme

Můžete být součástí prestižní mezinárodní společnosti s dynamickou korporátní kulturou. Nabízíme individualizované tréninkové příležitosti pro Váš osobní rozvoj. Některé z benefitů, které nabízíme, jsou:

  • Moderní pracoviště v centru Plzně, s možností využití “Home Office”
  • Kvalitní a vyzkoušený systém zaučení a vzdělávání
  • Jazyková výuka němčiny a francouzštiny
  • Odměnový program za doporučení kolegů
  • Snack bar přímo na pracovišti
  • eCard s příspěvkem na stravování a volnočasové aktivity

Proceso de selección

1. Nejdřív nám dejte o sobě vědět
Na životopis zaslaný v angličtině reagujeme nejdéle do 14 dnů.

2. První seznámení proběhne telefonicky
Naši HR kolegové během rozhovoru představí společnost i pozici a zároveň budou chtít poznat vás.

3. Dalším krokem je virtuální setkání s lokálními manažery
Zdraví je pro nás důležité, proto setkání probíhá v prostředí MS Teams. Za naši společnost se setkáte se 2 manažery, kteří vám přiblíží operativní část 4flow a v neposlední řadě budou mít zvídavé dotazy i na vás.

4. Necháme vás nahlédnout do běžných úkolů
Budete mít možnost si vyzkoušet v krátké modelové situaci, co by vlastně bylo součástí vaší práce. A v každém případě využijete angličtinu.

5. Pozdravíte se i s vedením společnosti
Všichni členové týmu jsou pro nás důležití. Proto při finálním setkání se budete mít možnost seznámit s jedním z představitelů společnosti.

6. Jste připraveni přidat se k týmu 4flow?
Po každém setkání samozřejmě následuje zpětná vazba a to oboustranná. Váš názor nás rozhodně zajímá. A pokud si vzájemně “sedneme”, pošleme vám nabídku a probereme s vámi její detaily.

¿Quieres saber más?