This position is no longer available.

.NET Developer

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
A few days at home

Zásilkovna
Zásilkovna

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Jsme mladý kolektiv, který si udržuje neformální kulturu a přátelskou atmosféru. Neustále rosteme a s tím i počet projektů, na kterých působíme. To je hlavní důvod, proč rozšiřujeme naše týmy a hledáme zkušeného .NET Developera, který bude působit na jednom z několika zajímavých projektů:

  • validační projekt na zelené louce
  • vývoj nových peněžních/finančních služeb
  • robustní notifikační a messaging centrum

Náplň práce:

  • vývoj BE aplikací na platformě .NET, v prostředí MS Visual Studio
  • spolupráce na vytváření business zadání a analýzy
  • poskytování technologických konzultací
  • fixování chyb ve všech prostředích
  • podpora provozního oddělení při nasazování aplikací
  • tvorba technické dokumentace

Preferred experience

  • bez programování v jazyce C# se neobejdeš (.NET 5/.NET Core)
  • zájem o trendy, moderní technologie a postupy s orientací na vývoj
  • znalost databází – my používáme PostgreSQL, MS SQL, MariaDB
  • výhodou je znalost ElasticSearch nebo alespoň FulltextSearch nad PostgreSQL
  • zkušenosti s verzováním kódu (my používáme GitLab)
  • znalost Swagger
  • minimálně pasivní znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace)
  • proaktivitu při řešení problémů ve velmi dynamickém prostředí

Want to know more?